Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!

Wiemy, jak Ania i Robert Lewandowscy spędzili święta! Złamali dietę?

Ania i Robert Lewandowscy mają za sobą rodzinne święta. Para wraz z córeczką Klarą spędziła Wielkanoc z bliskimi w Polsce. Podczas ostatnich dni wrzucili na luz! A co z ich restrykcyjną dietą? Zobaczcie zaskakujące nagranie!

Wiemy, jak Ania i Robert Lewandowscy spędzili święta? Złamali dietę!

Ania i Robert Lewandowscy bez wątpienia mają dużo obowiązków na głowie. Para na co dzień jest bardzo zapracowana, jednak w święta wrzuca na luz. Jakie mieli plany na tegoroczną Wielkanoc?

„Dużo jedzenia ✔️?
Słodkości ✔️????
Całusy ✔️♥️
Odpoczynek od TRENINGU✔️⛔ (odrobimy to, nie martw się?) PS. Zakochany Kundel – zawsze lubiłam ☺️? @_rl9” – zdradziła Ania Lewandowska na Instagramie.

A do tego wrzuciła zabawne nagranie, które przypomina kultową scenę z filmu „Zakochany kundel”. Zobaczcie! Czyżby makaron był bezglutenowy, a może małżeństwo w Wielkanoc zrobiło odstępstwo od diety?

https://www.instagram.com/p/BwkHEdFoxr3/

Poświąteczne przemyślenia

Po świętach Ania Lewandowska podzieliła się kilkoma swoimi refleksjami dotyczącymi rodziny, świętowania i odpoczywania. Gwiazda przyznała, że tego ostatniego uczy się dzięki swojej rodzince.

„Jak Wam minęły święta?? U nas był to wyjątkowy, bardzo rodzinny czas. Mnóstwo radości, rozmów, spacerów, wycieczki rowerowe i oczywiście pyyyszne jedzenie?? Cenię sobie nasz świąteczny LUZ.
Wychowana na sporcie, zawsze żyjąca z planem, uczę się luzu dzięki mojej rodzince ?

Rodzina! 
Zawsze podkreślam jak wiele dla mnie znaczy, zwłaszcza, że żyjąc na co dzień w Monachium nie mamy dla siebie tyle czasu, ile byśmy chcieli. Święta to idealna okazja, aby to nadrobić. 
Jestem bardzo wdzięczna moim najbliższym za ich wyrozumiałość i wsparcie.♥️ Fajnie jest się zatrzymać?‍♂ Ostatnio wszyscy tak dużo pracujemy,… więc każdą wolną chwilę powinniśmy celebrować na 100% 
POWINNIŚMY!..ale czy zawsze tak robimy? 
Czas na krótkie wakacje, naładowanie baterii i reset! 
Kto mnie zna to wie, że wrócę z JESZCZE WIĘKSZĄ MOTYWACJĄ i pomysłami?, które (mam nadzieję) przełożą się na zmianę Waszego życia ♥️ – tego zdrowego życia.?? W tym roku jeszcze…duuuuuuuużo przede mną… dużo wyzwań i NOWYCH projektów. Kto trzyma za mnie kciuki… proszę niech trzyma dalej?… ja to z pewnością odwzajemnię. ♥️” – napisała Ania Lewandowska.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć udanych wakacji!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.flickr.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ