Mama Ani Lewandowskiej nie była zachwycona związkiem córki z piłkarzem? Wiemy!

Wiemy, jak Ania i Robert Lewandowscy spędzili święta! Złamali dietę?

Ania i Robert Lewandowscy mają za sobą rodzinne święta. Para wraz z córeczką Klarą spędziła Wielkanoc z bliskimi w Polsce. Podczas ostatnich dni wrzucili na luz! A co z ich restrykcyjną dietą? Zobaczcie zaskakujące nagranie!

Wiemy, jak Ania i Robert Lewandowscy spędzili święta? Złamali dietę!

Ania i Robert Lewandowscy bez wątpienia mają dużo obowiązków na głowie. Para na co dzień jest bardzo zapracowana, jednak w święta wrzuca na luz. Jakie mieli plany na tegoroczną Wielkanoc?

„Dużo jedzenia ✔️🥞
Słodkości ✔️🍧🍦🍰🎂
Całusy ✔️♥️
Odpoczynek od TRENINGU✔️⛔ (odrobimy to, nie martw się😉) PS. Zakochany Kundel – zawsze lubiłam ☺️😎 @_rl9” – zdradziła Ania Lewandowska na Instagramie.

A do tego wrzuciła zabawne nagranie, które przypomina kultową scenę z filmu „Zakochany kundel”. Zobaczcie! Czyżby makaron był bezglutenowy, a może małżeństwo w Wielkanoc zrobiło odstępstwo od diety?

Poświąteczne przemyślenia

Po świętach Ania Lewandowska podzieliła się kilkoma swoimi refleksjami dotyczącymi rodziny, świętowania i odpoczywania. Gwiazda przyznała, że tego ostatniego uczy się dzięki swojej rodzince.

“Jak Wam minęły święta?😍 U nas był to wyjątkowy, bardzo rodzinny czas. Mnóstwo radości, rozmów, spacerów, wycieczki rowerowe i oczywiście pyyyszne jedzenie💪😉 Cenię sobie nasz świąteczny LUZ.
Wychowana na sporcie, zawsze żyjąca z planem, uczę się luzu dzięki mojej rodzince 😉

Rodzina! 
Zawsze podkreślam jak wiele dla mnie znaczy, zwłaszcza, że żyjąc na co dzień w Monachium nie mamy dla siebie tyle czasu, ile byśmy chcieli. Święta to idealna okazja, aby to nadrobić. 
Jestem bardzo wdzięczna moim najbliższym za ich wyrozumiałość i wsparcie.♥️ Fajnie jest się zatrzymać🧚‍♂ Ostatnio wszyscy tak dużo pracujemy,… więc każdą wolną chwilę powinniśmy celebrować na 100% 
POWINNIŚMY!..ale czy zawsze tak robimy? 
Czas na krótkie wakacje, naładowanie baterii i reset! 
Kto mnie zna to wie, że wrócę z JESZCZE WIĘKSZĄ MOTYWACJĄ i pomysłami🙈, które (mam nadzieję) przełożą się na zmianę Waszego życia ♥️ – tego zdrowego życia.😉🐥 W tym roku jeszcze…duuuuuuuużo przede mną… dużo wyzwań i NOWYCH projektów. Kto trzyma za mnie kciuki… proszę niech trzyma dalej🤗… ja to z pewnością odwzajemnię. ♥️” – napisała Ania Lewandowska.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć udanych wakacji!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.flickr.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

202 More posts in Diety category
Recommended for you
Anna Mucha trafiła do szpitala przez dietę pudełkową. Co się stało?
Anna Mucha trafiła do szpitala przez dietę pudełkową. Co się stało?

Anna Mucha ostatnio zdradziła, że nie służy jej popularna dieta pudełkowa. Do tego stopnia, że...