Wiemy, jak Ania i Robert Lewandowscy spędzili święta! Złamali dietę?

Wiemy, jak Ania i Robert Lewandowscy spędzili święta! Złamali dietę?

Ania i Robert Lewandowscy mają za sobą rodzinne święta. Para wraz z córeczką Klarą spędziła Wielkanoc z bliskimi w Polsce. Podczas ostatnich dni wrzucili na luz! A co z ich restrykcyjną dietą? Zobaczcie zaskakujące nagranie!

Wiemy, jak Ania i Robert Lewandowscy spędzili święta? Złamali dietę!

Ania i Robert Lewandowscy bez wątpienia mają dużo obowiązków na głowie. Para na co dzień jest bardzo zapracowana, jednak w święta wrzuca na luz. Jakie mieli plany na tegoroczną Wielkanoc?

„Dużo jedzenia ✔️🥞
Słodkości ✔️🍧🍦🍰🎂
Całusy ✔️♥️
Odpoczynek od TRENINGU✔️⛔ (odrobimy to, nie martw się😉) PS. Zakochany Kundel – zawsze lubiłam ☺️😎 @_rl9” – zdradziła Ania Lewandowska na Instagramie.

A do tego wrzuciła zabawne nagranie, które przypomina kultową scenę z filmu „Zakochany kundel”. Zobaczcie! Czyżby makaron był bezglutenowy, a może małżeństwo w Wielkanoc zrobiło odstępstwo od diety?

Poświąteczne przemyślenia

Po świętach Ania Lewandowska podzieliła się kilkoma swoimi refleksjami dotyczącymi rodziny, świętowania i odpoczywania. Gwiazda przyznała, że tego ostatniego uczy się dzięki swojej rodzince.

“Jak Wam minęły święta?😍 U nas był to wyjątkowy, bardzo rodzinny czas. Mnóstwo radości, rozmów, spacerów, wycieczki rowerowe i oczywiście pyyyszne jedzenie💪😉 Cenię sobie nasz świąteczny LUZ.
Wychowana na sporcie, zawsze żyjąca z planem, uczę się luzu dzięki mojej rodzince 😉

Rodzina! 
Zawsze podkreślam jak wiele dla mnie znaczy, zwłaszcza, że żyjąc na co dzień w Monachium nie mamy dla siebie tyle czasu, ile byśmy chcieli. Święta to idealna okazja, aby to nadrobić. 
Jestem bardzo wdzięczna moim najbliższym za ich wyrozumiałość i wsparcie.♥️ Fajnie jest się zatrzymać🧚‍♂ Ostatnio wszyscy tak dużo pracujemy,… więc każdą wolną chwilę powinniśmy celebrować na 100% 
POWINNIŚMY!..ale czy zawsze tak robimy? 
Czas na krótkie wakacje, naładowanie baterii i reset! 
Kto mnie zna to wie, że wrócę z JESZCZE WIĘKSZĄ MOTYWACJĄ i pomysłami🙈, które (mam nadzieję) przełożą się na zmianę Waszego życia ♥️ – tego zdrowego życia.😉🐥 W tym roku jeszcze…duuuuuuuużo przede mną… dużo wyzwań i NOWYCH projektów. Kto trzyma za mnie kciuki… proszę niech trzyma dalej🤗… ja to z pewnością odwzajemnię. ♥️” – napisała Ania Lewandowska.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć udanych wakacji!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.flickr.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

199 More posts in Diety category
Recommended for you
Niesamowita przemiana Patryka Vegi

Patryk Vega w ostatnim czasie przeszedł spektakularną metamorfozę, Reżyser zrzucił 50 kilogramów, a jego teraźniejsze...