Kuba Wojewódzki o siostrze Roberta Lewandowskiego

Kuba Wojewódzki o siostrze Roberta Lewandowskiego! Co o niej sądzi?

W ostatnim czasie bohaterką mediów stała się Milena – starsza siostra Roberta Lewandowskiego. Zainteresował się też nią Kuba Wojewódzki. Zobaczcie, co o niej napisał w swoim najnowszy felietonie!

Kim jest siostra Roberta Lewandowskiego?

W ostatnich tygodniach polskie media zainteresowały się siostrą Roberta Lewandowskiego. Co o niej wiadomo? Milena jest starsza o trzy lata od piłkarza. Ma 31 lat. W 2014 roku wyszła za mąż za Radosława Mirosa, właściciela marki Signor Leone (moda męska). Para ma dwuletniego syna Leona, którego ojcem chrzestnym jest nie kto inny, jak Robert Lewandowski.

https://www.instagram.com/p/BQbQWu_ga9J/?taken-by=lewandowskamilena7&hl=pl

 Piękna Milena od zawsze interesuje się sportem. Jest nie tylko wierną kibicką swojego brata, ale również sama nie unika aktywności fizycznych. Przez wiele lat była zawodniczką AZS Politechniki Warszawskiej. Bardzo lubi się z bratową. Niedawno towarzyszyła Ani Lewandowskiej podczas tygodniowego obozu sportowego.

https://www.instagram.com/p/BKIEEEOguut/?taken-by=lewandowskamilena7&hl=pl

Milena Lewandowska-Miros stara się pozostawać w cieniu brata, jednak nie da się nie zauważyć jej zachwycających fotek na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BO20VdIgXZx/?taken-by=lewandowskamilena7&hl=pl

Kuba Wojewódzki o siostrze Roberta Lewandowskiego

Siostra Roberta Lewandowskiego wzbudziła również zainteresowanie Kuby Wojewódzkiego. To właśnie jej poświęcił kilka zdań w swoim nowym felietonie. Co napisał showman?

„Kolejny sukces Roberta Lewandowskiego. Okazało się, że nasz snajper ma nie tylko talent, fajną żonę, sporo kasy i włosy bez łupieżu. Posiada także atrakcyjną siostrę. Nazywa się Milena i aż żal pomyśleć, że w jej przypadku okienko transferowe już dawno zamknięte – napisał Kuba Wojewódzki w najnowszej „Polityce”.

Kogo jeszcze z rodziny „ukrywa” kapitan polskiej reprezentacji? 😉

————————————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ lewandowskamilena7

ZOSTAW ODPOWIEDŹ