Wiemy ile zarobili Majdanowie za odcinek “Iron Majdan”

W pierwszym sezonie “Azja Express” największymi gwiazdami zostali Małgorzata i Radosław Majdanowie. Teraz dostali od TVN własny program, jak się okazuje sowicie opłacany. 

“Iron Majdan” to nie tylko darmowe wakacje dla celebryckiej pary, ale także okazja do zarobku i podbicia swojej wartości medialnej. Para świetnie to rozumie. Za odcinek inkasuje 20 tys. złotych, dodatkowo też promują swoją markę. To bowiem rozpoznawalność oraz zasięgi jakie agreguje para są najsilniejszym punktem. 

Według magazynu Party za reklamy telefonii komórkowej para zainkasowała 2 mln złotych. Można też… wynająć Majdanów do prowadzenie imprezy – duet kosztuje 10 tys. złotych. Małgorzata prowadzi także własny program w TVN Style oraz nagrywany już trzeci raz Projekt Lady. Z kolei Radosław pełni funkcję dyrektora marketingu Polonii Warszawa, komentatora sportowego TVN-u oraz Eurosportu oraz posiada własną markę kosmetyków. 

Małżeństwo świetnie więc sobie radzi i pokazuje, że influencerzy z internetu jeszcze długo będą mniej znani od gwiazd TV. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...