Górniak nie była zadowolona z występu w Opolu

Syn Edyty Górniak przystąpi do Pierwszej Komunii! Dlaczego dopiero teraz?

Sezon komunijny trwa w najlepsze. Do Pierwszej Komunii Świętej przygotowuje się również Allan Krupa, syn Edyty Górniak. Dlaczego dopiero w wieku 13 lat po raz pierwszy przystąpi do tego sakramentu?

Syn Edyty Górniak przystąpi do Pierwszej Komunii!

Edyta Górniak zdradziła, że trzynastoletni syn Allan przygotowuje się do Pierwszej Komunii Świętej. Gwiazda uważa, że właśnie teraz jest odpowiedni moment na przyjęcie sakramentu przez nastolatka. Piosenkarka mówi, że dopiero teraz syn jest na tyle dojrzały, by zrozumieć powagę sytuacji.

„Moim zdaniem w życiu bardzo ważne jest, by wszystko robić ze zrozumieniem tego, co się robi w danym momencie. Mój syn, kiedy wszystkie dzieci miały komunię, nie miał świadomości, a taki moment zasługuje na najwyższe zrozumienie i odczuwanie tego sakramentu. Teraz dopiero Allan stał się gotowy” – przyznała Edyta Górniak w rozmowie z „Super Expressem”.

Komunia będzie w Polsce

Edyta Górniak chce, aby Allan przystąpił do Pierwszej Komunii Świętej w Polsce. Wszystko jest na dobrej drodze. Piosenkarka uważa, że gotowość nastolatka do przyjęcia sakramentu wynika z nienatrętnych rozmów o Bogu oraz wierze. Szkoła, do której chodzi chłopiec, również pogłębiła jego świadomość oraz duchowy rozwój.

„Wspólnie z mamą chrzestną Allana jesteśmy już po rozmowach z księdzem, bo chcę, żeby uroczystość odbyła się w Polsce. Myślę, że jego gotowość jest w dużym stopniu wynikiem nienachalnych rozmów o miłości Jezusa do nas, ludzi. Także tego, że najbliższa rodzina Allana jest katolicka a jednocześnie szkoła, do której uczęszcza, poszerzyła jego wiedzę, a tym samym rozumienie. Swoją gotowość na Komunię potwierdził podczas kilku mszy w czasie Świąt Wielkanocnych” – mówiła wokalistka.

Edyta Górniak ostatnio często mówi o swojej wierze, która jest dla niej bardzo ważna, dlatego tym bardziej się cieszy, że nastolatek jest już gotowy na nawiązanie bliższej relacji z Bogiem.

—————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Edyta Górniak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1270 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Littlemooonster96 odpadła z "Tańca z gwiazdami"
Littlemooonster96 odpadła z “Tańca z gwiazdami”. Blogerka przerywa milczenie!

Angelika Mucha, czyli blogerka Littlemooonster96, w miniony piątek odpadła z "Tańca z gwiazdami". Dziewczyna bardzo przeżyła ostatni...