Magda Gessler dementuje wszystkie plotki

Magdę Gessler czeka poważna operacja? Jest komentarz restauratorki!

W mediach pojawiły się spekulacje, że Magda Gessler będzie miała niedługo operację biodra. Słynną restauratorkę widziano na lotnisku w Toronto na wózku inwalidzkim. Czy rzeczywiście prowadzącą „Kuchenne rewolucje” czeka poważny zabieg?

Magdę Gessler czeka poważna operacja? Jest komentarz restauratorki!

Czy rzeczywiście Magdę Gessler czeka operacja biodra? W mediach pojawiły się zdjęcia prowadzącej “Kuchenne rewolucje” na wózku inwalidzkim. Czy restauratorka ma problemy ze zdrowiem? Okazuje się, że kilka lat temu miała nadwyrężone ścięgno, gdyż przewróciła się na planie “Kuchennych rewolucji”. Co się wtedy dokładnie stało?

– Wydarzyło to się w Legionowie pięć lat temu na „Kuchennych rewolucjach” w restauracji rosyjskiej. Był duży śnieg, wejście było marmurowe i się poślizgnęłam. Zrobiłam niezłego fikołka, było dużo memów. Rzeczywiście, udarzyłam się bardzo mocno w kolano i w kostkę. Wstałam i poszłam dalej grać, więc nic takiego się nie stało. Wtedy było nadwyrężone ścięgno, dba  o nie zachowawczo doktor Szmigielski. Sprawa od dawna jest załatwiona, ale rzeczywiście prosił, aby je oszczędzać. To są bardzo dużo odległości, a Toronto należy do takich lotnisk. Prosił, żeby nie stać i nie czekać w kolejkach, bo o tak bardzo długo stoję na „Kuchennych rewolucjach” – zdradziła Magda Gessler w rozmowie z agencją LifeStyle Newseria.

Jest moc

W jakiej teraz jest kondycji? W bardzo dobrej, gwiazda na nic nie narzeka! 

“Proszę sobie wyobrazić, że od ośmiu lat nie przedstawiałam ani jednego zwolnienia lekarskiego. Osiem lat to jest 270 odcinków razy 5. Jest fantastycznie. W życiu nie byłam w lepszej kondycji psychicznej i fizycznej. Dużo nagrody, dużo pracy, fantastyczne projekty. Power!” – cieszy się Magda Gessler.

Oby tak dalej!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...