Wiemy, co dalej z "Przyjaciółkami"

Wiemy, co dalej z “Przyjaciółkami”! Będzie kolejny sezon?

Fani serialu “Przyjaciółki” od kilku tygodni zastanawiają się, czy powstanie kolejny sezon ich ukochanej produkcji. Teraz już jest wszystko jasne! Aktorka Agnieszka Sienkiewicz uchyliła rąbka tajemnicy! Co napisała na Instagramie?

Wiemy, co dalej z “Przyjaciółkami”! Będzie kolejny sezon?

Perypetie czterech przyjaciółek Patrycji (Joanna Liszowska), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer) fascynują widzów od ponad pięciu lat. Dla fanów serialu “Przyjaciółki” mamy dobrą wiadomość! Nie będziemy owijać w bawełnę – czeka nas kolejny sezon produkcji! To będzie już 12 seria! Tajemnicę zdradziła jedna z gwiazd, serialowa Dorotka, Agnieszka Sienkiewicz!

“Każde selfie w windzie to nie lada wyzwanie !!! Trzeba zrobić jak najwiecej ujęć pomiędzy garażem a drugim piętrem , do perfekcji opanować sztukę kadrowania , tak by worek ze śmieciami znajdował się zawsze poza kadrem , sylwetke ustawic w odpowiedni sposób tak by ukryć , fakt ze ma się jedynie 1,5 metra wzrostu i w dodatku stworzyć wrażenie ze jakaś myśl przewodnia przyświeca całemu zdarzeniu …. Na domiar złego , całość przedsięwzięcia okraszona jest ryzykiem wyjścia na idiotę przed sąsiadem , który otworzy nagle drzwi. Ech , kocham te adrenalinę 😂😂😂😱😱🤦‍♀️ A to selfie miało Wam powiedzieć …. Hurra !!!! już za miesiąc zaczynamy zdjęcia do kolejnego sezonu @przyjaciolki_polsat 💪💪🙏🙏🙏👯‍♀️👯‍♀️👯‍♀️#selfie #mood #notsoserious” – napisała aktorka na Instagramie.

“Uf. Super 😁 kolejny sezon z Wami 👭👭”,

“Świetna wiadomość, uwielbiam Przyjaciółki 😘 😘 są najlepsze 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍”

“Będzie kolejny sezon, ale się cieszę ❤️”

“Ty to jestes wariatka!!!kocham Cię taką👍😉I uwielbiam przyjaciółki !!A o selfie w windzie też coś wiem …😁adrenalina jest czymś nie zbędnym do przeżycia hehehe”,

“Oooo mega 😀 czekałam na tę wiadomość 😃😘😸” – pisali fani.

Jakie relacje mają “Przyjaciółki”?

Aktorki zaznaczają, że bardzo się lubią, mają świetne relacje, ale zazwyczaj nie spotykają się „na kawkę” poza planem serialu, gdyż nie mają na to wolnego czasu! 

„Bardzo się lubimy, spędzamy ze sobą wiele czasu na planie, mamy naprawdę ciepłą relację. Jednak wszystkie pracujemy i na spotkania prywatne raczej nie udaje nam się znaleźć czasu” – wyznała Anita Sokołowska w rozmowie magazynem „Show”.

—————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Przyjaciółki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1930 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska ćwiczy z córką na siłowni. Zobaczcie, co robią!

Ania Lewandowska jest aktywną młodą mamą.  Z powodzeniem łączy sport z macierzyństwem. Zobaczcie, jak ćwiczyła...