Popek film

Popek zostanie ojcem! Syn czy córka?

Popek robi furorę w „Tańcu z gwiazdami”. Okazuje się, że kontrowersyjny artysta świetnie radzi sobie na tanecznym parkiecie. Muzykowi najbardziej kibicuje kilkuletnia córka Julka, która  towarzyszyła tacie za kulisami show. Okazuje się, że już niedługo dziewczynka będzie miała rodzeństwo! Popek ponownie zostanie tatą! Jego partnerka urodzi syna czy córkę?

Popek zostanie ojcem! Syn czy córka?

Popek w „Tańcu z gwiazdami” dał się poznać widzom z zupełnie innej strony. Okazuje się, że mężczyzna jest czułym ojcem kilkuletniej Julki. Przyznaje, że bardzo rozpieszcza dziewczynkę.

„Jej dzieciństwo różni się bardzo, bardzo. Ma wszystko, czego ja nie miałem. Ja nie miałem nic. Ja jestem dobrym wujkiem, Kaśka złym porucznikiem. Pozwalam jej na wszystko, a Kaśka nie. Korzysta z tego, jak są jakieś przejażdżki na mieście, to zawsze z tatą, bo wie, że od taty więcej wyciągnie” – zdradza Popek w rozmowie z „Party”.

Już  niedługo raper będzie mógł rozpieszczać również syna! Kiedy urodzi się chłopiec?

„Będę miał syna. Już układam grafik pod małego. Syn urodzi nam się na przełomie lipca i sierpnia” – zdradził Popek w rozmowie z „Super Expressem”.

Jakie imię wybierze dla syna?

„Imię? Jeszcze nie wiem. Może Paweł junior?” – zastanawiał się głośno Popek.

Gratulujemy!                          

Będzie romantyczny ślub?

Mamą Julki oraz chłopca jest Kasia, partnerka Popka. Para poznała się na emigracji w Anglii.  Są razem od dziesięciu lat. Artysta w jednym z odcinków „Tańca z gwiazdami” zadeklarował, że ożeni się z ukochaną, dziękował jej również za to, że wytrzymała z nim tyle lat. Nie było łatwo!

„Dwa razy się stoczyłem, z artysty i ze sportowca stałem się alkoholikiem i narkomanem. I pomyśleć, że wcześniej alkoholu się brzydziłem. Owszem, lubiłem sobie zapalić trawkę. Dopiero gdy zamieszkałem w garażu pod Londynem, zakochałem się w muzyce i alkoholu. Wierzyłem, że otwiera on we mnie demony odpowiedzialne za odwagę do pisania tekstów. A później to przeszło w psychozę i zero kontroli” –zdradził niedawno Paweł Mikołajuw.

————————————————————————————————————-

ZOSTAW ODPOWIEDŹ