Doda: Babcia wymodliła mi męża

Doda: Babcia wymodliła mi męża. Jaki jeszcze sekret wyjawiła artystka?

Babcia Dody ma powody do radości! Jej ukochana wzięła ślub z przyjacielem Emilem Stępniem. Artystka przyznała, że to babcia Pelagia wymodliła jej męża – dobrego, lojalnego i opiekuńczego człowieka. Co jeszcze zdradziła artystka?

Doda: Babcia wymodliła mi męża

Babcia Dody może odetchnąć pełną piersią. Wiele wskazuje na to, że wnuczka wreszcie odnalazła miłość – kocha i jest kochana. Jej wybrankiem jest 41-letni producent filmowy, Emil Stępień. Para zna się ponad 2,5 roku. O swoim ukochanym mówi w samych superlatywach.

„W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego… Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok, ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje, by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas. Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem” – napisała artystka na Facebooku.

https://www.facebook.com/officialdoda/photos/a.535710036474284.1073741825.153133638065261/1797163036995638/?type=3&theater

Słodka trucizna

Gwiazda zdradziła, że 90-letnia babcia Pelagia modliła się o dobrego męża dla wnuczki. Bardzo przeżywała jej wszystkie rozstania z dotychczasowymi partnerami, ale wierzyła, że ukochana Dorota znajdzie kiedyś swojego księcia z bajki. 

„Za każdym razem kiedy odwiedzałam babcię, mówiła mi, że modli się o takiego męża dla mnie, jakiego sama miała. Dziadek kochał ją nad życie, pamiętam, jak nazywał ją swoją słodką trucizną i w ogień by za nią skoczył – powiedziała Doda w rozmowie z „Super Expressem”.

Druga połówka jabłka

Niestety babcia Pelagia ze względów zdrowotnych nie była obecna na ślubie kościelnym wnuczki, który odbył się w Hiszpanii. Jednak wszystko oglądała w internecie. Podobno babcia wyczuwa, że Emil jest drugą połówką jabłka artystki. Taką mamy nadzieję, trzymamy za parę kciuki!

„Zapewniłam jej transmisję na żywo. Kochana jest zbyt słaba na podróże, ale jest bardzo szczęśliwa i wyczuwa, że Emil jest moją połówką jabłka. Niezatrutą” – dodała artystka.

„Teraz po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko. I choć chciałoby się w końcu wykrzyczeć całemu światu: jestem szczęśliwa! Kocham i jestem kochana” – napisała Doda.

Czego chcieć więcej?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Doda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ