Chajzer kupił dziecku książkę. Dobry uczynek czy marketing?

Chajzer do „Super Expressu”: Największa drukowana szmato w historii druku

Filip Chajzer po raz kolejny walczy z „Super Expressem”. Tym razem tabloid opublikował zdjęcia z prywatnych urodzin dziennikarz.

chajzer superexpress

Dwa dni temu znany dziennikarz obchodził urodziny i z tej okazji urządził przyjęcie dla rodziny i przyjaciół. Niestety na imprezę wtargnąć chciał również „Super Express”, którego pracownik robił przez okno zdjęcia urodzin Chajzera.

Nie po raz pierwszy Filip Chajzer użył mediów społecznościowych, by rozprawić się z tabloidem. W poście na Facebooku dziennikarz ostro napisał, co sądzi o „Super Expressie”.

Największa drukowana szmato w historii druku (Gutenberg – 1455) „gazeto” superexpress. Po tym jak nieudolnie postanowiliście mi dosrać wysyłając na PRYWATNĄ IMPREZĘ URODZINOWĄ swoją wesz z aparatem, teraz ja dosram wam. I waszej wszy. Wesz stała, marzła i czekała na mniejszą bądź większa kompromitację. Nie udało się. Napocić musiał się zatem karaluch przy wysmażeniu kompromitującego „artykułu”. Czytam więc: „Tak się bawi bogata warszawka”. To teraz ja. Tak prywatnie bawią się wspaniali ludzie, których kocham i szanuję. Bogatej warszawki poszukajcie we własnych dupach. To moja rodzina i przyjaciele, wara wam od nich. W tym roku patriotycznie wybrałem styl urodzin nawiązujący do tradycji staropolskiej a staropolski zwyczaj mówi – jeśli Cię donosicielska wszo nie zapraszali z aparatem na prywatną uroczystość to spi—laj w podskokach. Bez aparatu na wódkę zapraszam zawsze co by kolega nam nie marzł.

Z koleżeńskim pozdrowieniem, wasz Filip.

Ps. Tak, wam też wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. W prezencie zdjęcie, bo te wasze kompletnie bez sensu – napisał na Facebooku Chajzer.

W krótkim czasie tekst polubiło i skomentowało kilka tysięcy osób.

– To przykre, że znanym ludziom tak w prywatne życie zaglądają… Każdy ma prawo do imprez, na jakie ma ochotę, a panu wszystkiego najlepszego. Uwielbiam pana za ten dystans i otwartość. Pozdrawiam serdecznie.

Wszystkiego najlepszego! Szmatławiec do wycięcia i oczywiście się zgadzam z oburzeniem. Ale proszę w odpowiedziach nie schodzić do ich poziomu, please – pisali internauci.

Po raz pierwszy Filip Chajzer zarzucił „Super Expressowi” nierzetelność, gdy tabloid nie uszanował prywatności dziennikarza po śmierci jego syna.

– Szmato z „Super Expressu”, który napisałeś ten stek kłamstw na mój temat. Widzimy się w sądzie. Z gigantyczną przyjemnością spojrzę Ci w oczy – napisał wtedy na Twitterze dziennikarz.

_______________________
Zapraszamy również do polubienia naszego 
profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ