Wieluń: Hali sportowej nie będzie, bo wniosek o dofinansowanie zgubił się na poczcie

Jak informuje Radio Łódź, gmina Wieluń straciła szanse na otrzymanie dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Starała się o 2,5 miliona złotych z Programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej. Miały one zostać przeznaczone na nową halę sportową przy Szkole Podstawowej nr 2.

Wniosek wysłano pocztą, a gdy po wielu tygodniach nie było odpowiedzi, radni skontaktowali się z ministerstwem. Okazało się, że wniosek do MSiT nie dotarł.

Śledztwo pracowników lokalnej poczty wykazało, że wniosek gminy “zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach”, a jego trop urywa się w warszawskiej sortowni Poczty Polskiej.

Oświadczenie Poczty

“Z przykrością informujemy, że przeprowadzone w celu zbadania zgłoszonego problemu czynności wyjaśniające oraz analiza posiadanych dokumentów i zapisów w systemach informatycznych wykazały, iż przesyłka będąca przedmiotem skargi, zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach”

Reklamacja Urzędu

Urząd gminy złożył reklamację, którą rozpatrzono pozytywnie. Wieluń otrzyma 41 złotych zwrotu za nadaną przesyłkę i 100 złotych “odszkodowania”. Poczta potraktowała bowiem dokument jako przesyłkę z zadeklarowaną wartością na właśnie taką kwotę.

Zobacz również:

Tulia po Eurowizji: Warto dalej nieść muzyką piękno naszej kultury

Źródło: donald.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4472 More posts in Newsy category
Recommended for you
Joanna Koroniewska o wakacjach nad polskim morze: Tutaj prawie czuję się jak celebrytka
Maciej Dowbor zmienił się nie do poznania. Joanna Koroniewska pokazała jego zdjęcie

Joanna Koroniewska pokazała nietypowe zdjęcia ze swoim mężem. Na fotografiach gwiazda jest piękna i młoda,...