Jak wyglądało wesele Agnieszki Radwańskiej

Jak wyglądało wesele Agnieszki Radwańskiej? Tomasz Hajto zdradza szczegóły!

Tomasz Hajto był jednym z gości na weselu Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta. Były piłkarz zdradził, skąd zna nowożeńców, jaka była muzyka oraz czego życzył młodej parze.  

Jak wyglądało wesele Agnieszki Radwańskiej? Tomasz Hajto zdradza szczegóły!

Tomasz Hajto w miniony weekend bawił się na weselu Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta. Sportowiec dużo lepiej zna pana młodego. Połączył ich tenis.

„Zaproszenie było oczywiście w imieniu państwa młodych, ale wiadomo, że lepiej znam Dawida Celta. I to od lat, jeszcze z Częstochowy. Jeździłem tam na turnieje, które organizował ku pamięci ojca, a ja już wtedy grałem w tenisa. Dawid miał wtedy pewnie 23-24 lata, więc ta nasza znajomość trwa już dość długo. No i oczywiście dzięki niemu poznałem Agnieszkę”- mówił Tomasz Hajto w rozmowie z „Super Expressem”.

Zabawa była przednia

Na weselu grał zespół z Krakowa. Goście bardzo dobrze się bawili. Większość zaproszonych osób prawie nie schodziła z parkietu.  

„Muzyka była świetna, przygrywał krakowski zespół i naprawdę – rewelacja! Dawno nie widziałem wesela, na którym 80-90 procent gości praktycznie nie schodziło z parkietu przez 5-6 godzin. Zabawa była przednia” – wspominał Tomasz Hajto. 

Jak długo był na weselu?

„Na weselu do piątej rano, ale niedługo potem zaczęliśmy poprawiny. Gdzieś tak około 13:00, a potrwały do północy i też zakończyły się tańcami. Można powiedzieć, że te poprawiny to był taki tie-break, pozostając w terminologii tenisowej” – mówił piłkarz.

Co było ważniejsze od prezentów?

A jak było z prezentami? Nie da się ukryć, że młoda para ma prawie wszystko. Dla Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta najbardziej liczyły się nie podarunki, a obecność gości i ich szczere życzenia. Czego życzył nowożeńcom Tomasz Hajto?

„Oni mają przecież praktycznie wszystko, dla nich liczyła się obecność przyjaciół. Tak naprawdę to nawet z życzeniami był problem, no bo czego im życzyć skoro – jak mówię – tyle mają, tyle osiągnęli? No to życzyłem im, aby dotrwali w tym związku tyle co ja – w styczniu minie mi 25 lat z moją żoną. Mam nadzieję, że w ich przypadku będzie tak samo” – mówił sportowiec.

My również tego samego życzymy młodej parze!

Tomasz Hajto Agnieszka Radwańska

 

——————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ