Wegańskie smaki – restauracje w Warszawie

Moda na weganizm zyskuje coraz więcej zwolenników. Na restauracyjnej mapie Warszawy pojawiło się już wiele miejsc oferujących pyszne i zdrowe jedzenie. Które z nich wybrać?

Źródło: www.facebook.com/praskaturkawka

1. Turkawka

Restauracja Turkawka to lokal idealny na spotkania z przyjaciółmi. Jest usytuowany na Pradze Północ przy ulicy Okrzei 35.  Większość dań dostępnych w menu to potrawy wegańskie, na karcie znajdują się również propozycje bezglutenowe. Godne polecenia są zwłaszcza wegańskie desery. 

Źródło: www.facebook.com/vegemiasto

2. Vege Miasto

VegeMIASTO mieści się tuż obok Placu Bankowego. To miejsce dla osób, które lubią poznawać nowe smaki. Klienci z pewnością mogą liczyć na nietypowe połączenia będące dla podniebienia pozytywną niespodzianką. Serwowane jedzenie jest zdrowe, sycące i pięknie skomponowane na talerzu. Trzeba też podkreślić, że nie trzeba długo czekać na zamówienie.

Źródło: www.facebook.com/lokalmargines

3. Lokal Vegan Bistro

Lokal Vegan Bistro to obowiązkowy przystanek dla stałych bywalców Śródmieścia. Pyszne jedzenie i atrakcyjne wyróżnia tę wegańską restaurację. To również miejsce przyjazne dla psów.

Źródło: www.facebook.com/Krowarzywa

4. Krowarzywa

Osoby, którym wegańskie jedzenie kojarzy się z niezbyt sycącym posiłkiem i mało wyrazistymi smakami, wyjdzie z lokalu zaskoczony. Krowarzywa oferuje przepyszne dania. Minusami są długie kolejki i związany z tym dłuższy czas oczekiwania na zamówienie oraz mała przestrzeń. Lokal mieści się przy ulicy Hożej 42.

Źródło: www.facebook.com/1466390623641813

5. Mango Vegan Street Food

Niedawno otwarto drugi lokal Mango Vegan Street Food. Jest on usytuowany przy ulicy Dobrej 53, na Powiślu. Wspaniała atmosfera, przemiła obsługa i co najważniejsze, pyszne, zdrowe jedzenie wyróżniają to miejsce. Na uwagę zasługują zwłaszcza burgery.

_________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ