Warsztaty z Russell Hobbs

Russell Hobbs od ponad 50 lat jest liderem na  rynku, jeśli chodzi o produkty kuchenne. Marka ta pochodzi z Wielkiej Brytanii i słynie z najnowocześniejszych systemów zastosowanych w produktach, a ponadto zasłynęła z pierwszego na świecie czajnika elektrycznego!

Źródło: materiały prasowe

Niedawno w studiu kulinarnym CookUp marka Russell Hobbs zorganizowała warsztaty kulinarne połączone z prezentacją nowych sprzętów kuchennych i kolekcji Illumina. Każdy produkt z tej kolekcji posiada podświetlany pierścień, który zmienia kolor w zależności od prędkości, z jaką dane urządzenie pracuje. Integralną część urządzeń z kolekcji Illumina stanowią ostrza z powłoką tytanową. Warto dodać, że są one 4 razy trwalsze niż zwykłe ostrza ze stali nierdzewnej.

Podczas warsztatów zaproszeni goście mogli wypróbować prezentowane sprzęty i wspólnie coś przygotować. Dziennikarze i blogerzy zostali podzieleni na dwie grupy i każda z nich miała inne wytyczne. W rezultacie powstało sporo pysznych dań: owoce zapiekane pod koglem – moglem, pesto z liści rzodkiewki, krem z batatów z dodatkiem soku z pomarańczy, gazpacho, szaszłyki z kurczaka w sosie fistaszkowym i wiele, wiele innych.

Miejsce dobrane doskonale! Duża, jasna przestrzeń – czego chcieć więcej? Warto dodać, że studio CookUp to prawie 200-metrowe wnętrze, w którym często odbywają się pokazy, warsztaty kulinarne oraz prywatne śniadania, obiady i kolacje na żywo, jak również sesje zdjęciowe.

{youtube}d-k3UQ0ABWc|600|450|0{/youtube}

Warsztaty w głównej mierze miały pokazać możliwości prezentowanych blenderów i innych sprzętów z kolekcji Illumina, ale także zachęcić do spędzenia wspólnie czasu i wymienienia się doświadczeniami kulinarnymi.

Patrycja Ceglińska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ