warsaw home

Warsaw Home – sprawdziliśmy co w designie piszczy [WIDEO]

Odwiedziliśmy targi Warsaw Home. Można na nich zobaczyć najnowsze trendy w wykończaniu wnętrz.

Targi Warsaw Home w Warsaw Ptak Expo w podwarszawskim Nadarzynie wystartowały w piątek i trwają cały weekend, od 6 do 8 października. W tym roku wystawcy zajmują niemal dwukrotnie większą niż w zeszłym roku przestrzeń – i będzie się na niej sporo działo. W trzech halach wystawienniczych na powierzchni prawie 70 tys. m2 wyznaczono cztery strefy tematyczne: Furniture, Furniture & Deco, Kitchen & Dining oraz Interior Finish. 

Pełna lista wystawców:

http://warsawhome.eu/wystawcy/

Światowe gwiazdy w Polsce, Polska na światowym poziomie

Wystawcy i goście targów przyjadą z całego świata i z całej Polski, żeby zaprezentować design powstający z myślą o globalnym rynku i inspirowany tym, co lokalne. Wśród niekwestionowanych gwiazd, które wezmą udział w panelach dyskusyjnych i wykładach, pojawi się duet projektantów ze studia architektonicznego i projektowego Neri & Hu, holenderski designer i rzemieślnik w jednym Paul Heijnen i mistrz luksusowych francuskich tkanin i tapet Pierre Frey. Na targi przyjedzie też – już po raz drugi! – wielki Karim Rashid.

Polski design z roku na rok rośnie w siłę. Warsaw Home to okazja, żeby poznać lepiej polskich projektantów. Na targach będą obecni m.in.: Oskar Zięta, Tomek Rygalik, Robert Majkut, Krzysztof Kubasek, Maja Ganszyniec, Krystian Kowalski i Piotr Kuchciński. W piątek odbędzie się wykład Roberta Koniecznego – jednego z najbardziej znanych i nagradzanych polskich architektów.

 

Dodaj komentarz

8 More posts in Wystawy category
Recommended for you
Wsparcie z Funduszu Wsparcia Kultury dla sektora kultury – alokacja 400mln zł

Fundusz Wsparcia Kultury ogłosił nabór wniosków o wsparcie dla sektora kultury 77.39.Z Wynajem i dzierżawa...