USA: pijana stewardesa zasnęła na pokładzie samolotu

Amerykańska policja na lotnisku w South Bend zatrzymała 49-letnią Juliannę March, stewardesę, która obsługiwała lot 4849 z Chicago do Indiany będąc pod wpływem alkoholu. Kobieta była jedyną stewardesą na pokładzie samolotu, w którym znajdowało się 50 pasażerów.

Jak relacjonuje telewizja ABC News na podstawie rozmów z pasażerami, kobieta była pijana już na początku lotu. Nie była w stanie wygłosić komunikatu dotyczącego procedury bezpieczeństwa ani sprawdzić stanu samolotu.

– Potykała się i chwiała, przechodząc między pasażerami – relacjonował w rozmowie z ABC NEWS jeden z mężczyzn, który a nią leciał.

Pasażerowie zauważyli, że dziwnie się zachowuje i zaczęli ją nagrywać. Później kobieta osunęła się na siedzenie i zasnęła. Pasażerowie zajęli się nią i zapieli jej pasy bezpieczeństwa.

– Usiadła i urwał jej się film. Nie było z nią kontaktu przez prawie cały lot – relacjonował ABC News jeden z pasażerów, którzy zgłosili sprawę pilotom.

So I did a quick trip back home this weekend. I had a interesting flight I had a connecting flight from chicago to south…

Opublikowany przez Yvette McDowell Sobota, 3 sierpnia 2019

Po wylądowaniu na lotnisku kobieta zaczęła płakać i nie potrafiła odpowiedzieć, na jakim lotnisku się znajduje. Badanie alkomatem przeprowadzone przez funkcjonariuszy policji wykazało, że miała ponad 2 promile alkoholu.

Julianna March została już zwolniona przez linie lotnicze. Dodatkowo zostanie oskarżona o wykonywanie pracy pod wpływem alkoholu i narażenie pasażerów na niebezpieczeństwo, za co grozi jej do sześciu miesięcy więzienia.

Zobacz również:

Streamer “Ninja” zmienił platformę i zarobił 50 milionów dolarów

Źródło: donald.pl / Fot. facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5148 More posts in Newsy category
Recommended for you
Petycja do prezydenta w sprawie ułaskawienia Bonusa RPK

Bonus RPK od od blisko trzech tygodni przebywa za kratami. Raper ma do odbycia karę...