USA: pijana stewardesa zasnęła na pokładzie samolotu

Amerykańska policja na lotnisku w South Bend zatrzymała 49-letnią Juliannę March, stewardesę, która obsługiwała lot 4849 z Chicago do Indiany będąc pod wpływem alkoholu. Kobieta była jedyną stewardesą na pokładzie samolotu, w którym znajdowało się 50 pasażerów.

Jak relacjonuje telewizja ABC News na podstawie rozmów z pasażerami, kobieta była pijana już na początku lotu. Nie była w stanie wygłosić komunikatu dotyczącego procedury bezpieczeństwa ani sprawdzić stanu samolotu.

– Potykała się i chwiała, przechodząc między pasażerami – relacjonował w rozmowie z ABC NEWS jeden z mężczyzn, który a nią leciał.

Pasażerowie zauważyli, że dziwnie się zachowuje i zaczęli ją nagrywać. Później kobieta osunęła się na siedzenie i zasnęła. Pasażerowie zajęli się nią i zapieli jej pasy bezpieczeństwa.

– Usiadła i urwał jej się film. Nie było z nią kontaktu przez prawie cały lot – relacjonował ABC News jeden z pasażerów, którzy zgłosili sprawę pilotom.

So I did a quick trip back home this weekend. I had a interesting flight I had a connecting flight from chicago to south…

Opublikowany przez Yvette McDowell Sobota, 3 sierpnia 2019

Po wylądowaniu na lotnisku kobieta zaczęła płakać i nie potrafiła odpowiedzieć, na jakim lotnisku się znajduje. Badanie alkomatem przeprowadzone przez funkcjonariuszy policji wykazało, że miała ponad 2 promile alkoholu.

Julianna March została już zwolniona przez linie lotnicze. Dodatkowo zostanie oskarżona o wykonywanie pracy pod wpływem alkoholu i narażenie pasażerów na niebezpieczeństwo, za co grozi jej do sześciu miesięcy więzienia.

Zobacz również:

Streamer “Ninja” zmienił platformę i zarobił 50 milionów dolarów

Źródło: donald.pl / Fot. facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4645 More posts in Newsy category
Recommended for you
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie

Edyta Herbuś zaskoczyła fanów nową stylizacją. Gwiazda pokazała najnowsze zdjęcie, na którym jest nie do...