Będzie trzeci sezon „W rytmie serca”

Będzie trzeci sezon „W rytmie serca”? Decyzja już zapadła!

Serial „W rytmie serca” jest wielkim hitem telewizji Polsat. Telewidzowie pokochali Marię, którą gra Barbara Kurdej-Szatan, i Adama, w którego wciela się Mateusz Damięcki. Już wiemy, że powstanie trzeci sezon produkcji!

Będzie trzeci sezon „W rytmie serca”? Decyzja już zapadła!

Fani „W rytmie serca” mogą być spokojni. Nina Terentiew zdradziła, że powstanie trzeci sezon serialu. Będziemy mogli go obejrzeć w jesiennej ramówce telewizji Polsat.

– Będzie trzeci sezon „W rytmie serca”. Bardzo się cieszę z tego serialu – zarówno z jego jakości jak i wyników. Tadeusz Lampka to bardzo dobra marka. Pracuję z nim już od wielu lat – niemal 20 lat temu wspólnie wprowadzaliśmy na antenę Dwójki „Na dobre i na złe” i „M jak miłość”. Bardzo się cieszę, że po przerwie znów pracujemy razem, i że nasz nowy projekt również się udał. „W rytmie serca” to po prostu dobry serial, który publiczność potrafi docenić- powiedziała Nina Terentiew w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

Barbara Kurdej-Szatan jest zachwycona

Barbara Kurdej-Szatan jest zdania, że widzom szczególnie podoba się dynamika i autentyzm serialu.  Ważna jest również lokalizacja, a Kazimierz kojarzy z wakacjami.

 „Jest bardzo dynamiczny, sporo się dzieje w każdym z odcinków. Do tego świetni aktorzy. Ludziom również spodobał się jego autentyzm. Nie bez znaczenia jest lokalizacja. Akcja toczy się w Kazimierzu, który kojarzy się widzom z wakacjami. Ja byłam tam po raz pierwszy. I totalnie się zauroczyłam”- kilka miesięcy temu wyznała Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z magazynem „Gala”.

Jak to było?

Oglądacie serial „W rytmie serca”? Jeśli jeszcze nie, to macie okazję dowiedzieć się o czym jest produkcja.

“Serial opowiada o losach dr Adama Żmudy (Mateusz Damięcki), młodego i utalentowanego chirurga, który jest lekarzem z powołania. Walczy do upadłego o zdrowie swoich pacjentów i zrobi wszystko, aby im pomóc, często wpadając przez to w kłopoty. Jego błyskotliwą karierę przerywa ostry konflikt z szefem, w efekcie którego musi zrezygnować z pracy w warszawskim szpitalu. Adam jest ambitny, odważny, ciekawy świata i ludzi. Zainspirowany działaniami swojej starszej siostry, chce dołączyć do Lekarzy bez Granic. Jednak przed wyjazdem na misję do Afryki udaje się na krótki urlop do rodzinnego Kazimierza Dolnego. Zatrzymuje się w mieszkaniu, które odziedziczył po śmierci ojca – lokalnego malarza z którym od lat nie utrzymywał kontaktów. Nieoczekiwanie, w trakcie pobytu w malowniczym Kazimierzu dr Żmuda, dzięki swojej dociekliwości i zmysłowi detektywistycznemu uratuje życie kilku ludziom, a innym popsuje szyki. Zatem zamiast relaksu na urlopie, czeka na niego spora dawka adrenaliny oraz niespodziewanych sercowych zawirowań za sprawą dwóch kobiet…” – czytamy na fanpage serialu.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/W rytmie serca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ