Khloe Kardashian

Tych ćwiczeń Khloe Kardashian nie lubi najbardziej! Kto by się spodziewał!

Khloe Kardashian przez lata była uznawana za „najpotężniejszą” z sióstr Kardashian. Celebrytka już nieraz przechodziła na rygorystyczne diety, jednak zawsze wracała do swojej wagi. Teraz wzięła się za siebie i ostro trenuje, aby uzyskać idealną sylwetkę. Efekty są imponujące. Ostatnio zdradziła, jakich ćwiczeń nie lubi najbardziej.

Figura idealna

Khloe od wielu lat próbowała schudnąć, ale efekt zawsze był krótkotrwały. Teraz celebrytka dużo czasu spędza na siłowni, ale wyrzeźbić swoje ciało. Na efekty nie musiała długo czekać. Te zdjęcia mówią same za siebie!

Khloe Kardashian

Aktywność fizyczna to nie tylko endorfiny

Khloe bardzo lubi trenować, jednak przyznaje, że nie wszystkie ćwiczenia fizyczne sprawiają jej radość.

„Moje plecy i ramiona to najmniej lubiane przeze mnie do ćwiczeń części ciała. Postęp jest bardzo powolny, a ćwiczenia nie dają radości” – mówi Kardashianka.

Najmniej lubiane ćwiczenia

Khloe jest jednak bardzo wytrwała i cały czas dąży do swojego celu. Widzi, że dzięki ciężkiej pracy nad ciałem, jej sylwetka zmienia się na lepsze. Tak trzymać!

Stwierdziłam: o Boże, mam mięśnie pleców! To sprawiło, że chciałam ćwiczyć nawet mocniej. Don, mój trener, dał mi najcięższe ćwiczenia na ramiona z piłką bosu. Leżałam na klatce piersiowej z rękoma na piłce i podnosiłam się cała, wyciągałam mocno ramiona i trzymałam je nad piłką. A później opadałam do wyjściowej pozycji. Don kazał robić mi 30 powtórzeń! Wiedział, że tego nienawidzę, ale to niesamowite, jak bardzo zmieniło to górne partie mojego ciała!”

Jakie są dla Was najgorsze ćwiczenia?

Źródło zdjęć: Instagram / khloekardashian i Facebook/ Khloé Kardashian

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ