Selena Gomez najpopularniejsza fotka

Gomez „pobiła” Biebera! To jej fotka jest teraz najpopularniejsza na Instagramie!

Do tej pory zdjęcie, które opublikował Justin Bieber było najpopularniejszą fotką na Instagramie. Jednak wokalista musi teraz przekazać palmę pierwszeństwa swojej byłej dziewczynie, Selenie Gomez! Od niedawna to właśnie jej fotografia uzyskała najwięcej polubień w historii serwisu!

Selena Gomez najpopularniejsza fotka

Zdjęcie, które podbiło serca fanów

Obecnie królową Instagrama jest Selena Gomez, gdyż to właśnie jej zdjęcie pobiło rekord polubień w historii serwisu. Najpopularniejsza fotka przedstawia wokalistkę pijącą Coca-Colę. Piosenkarka podpisała ją: „Kiedy twój tekst jest na butelce”. Przypominamy, że słowa „You’re the spark” pochodzą z utworu „Me & the Rythm”. Fotografia została opublikowana dopiero dwa tygodnie temu, a już zdobyła ponad 4.1 „lajków” od followersów na całym świecie! Jak Wam się podoba słynne zdjęcie?

Justin Bieber i Selena Gomez

Drugie miejsce

Jeszcze do niedawna najpopularniejsza na Instagramie była fotka, którą wstawił Justin Bieber. Na fotografii widzimy muzyka całującego się właśnie ze swoją była dziewczyną – Seleną Gomez. Pod zdjęciem piosenkarz zamieścił zagadkowy podpis: „uczucia”. Muzyk przez wiele lat nie może pogodzić się z rozstaniem. Nieraz podkreślał, że jego miłość do Gomez nigdy się nie skończy. Zdjęcie pary lubi ponad 3.7 milionów użytkowników serwisu.

Kendall Jenner

Trzecie miejsce

Jeszcze kilka miesięcy temu najpopularniejszym zdjęciem na Instagramie cieszyła się Kendall Jenner. Teraz zajmuje ona trzecie miejsce. Fotografia przedstawia leżącą na wznak celebrytkę, która ma na sobie piękną, białą koronkową suknię. Jej włosy układają się na dywanie w serduszka, a Jennerka ma zamknięte oczy. To zdjęcie zebrało najwięcej polubień w 2015 roku. My nadal jesteśmy pod wrażeniem tej fotografii!

 

Źródło zdjęć: Instagram

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3059 More posts in Newsy category
Recommended for you
sneakers
Warszawa liderem PornHub w kategorii…sneakers

Warszawiacy na szczycie wyszukań jednego fetyszy. Chodzi o sportowe buty, czyli sneakersy. PornHub razem z...