Lalka Barbie inspirowana Ashley Graham

Dziewczyny plus size mają swoją lalkę Barbie! Wygląda jak Ashley Graham?

Ashley Graham ma powody do radości! Amerykanka jest jedną z najbardziej znanych modelek plus size. Ze swojej pełnej figury uczyniła największy atut. Często bierze udział w sesjach zdjęciowych oraz pojawia się na okładkach magazynów. Teraz doczekała się lalki Barbie inspirowanej jej kształtami!

Lalka Barbie inspirowana Ashley Graham

Pora na nowości

Firma Mattel rozszerza ostatnio swoją ofertę. W tym roku wprowadziła do sprzedaży lalki o trzech różnych typach sylwetek (wysoka, krągła oraz drobna), a także pojawiły się nowe kolory karnacji, oczu czy kolejne fryzury. Powstała również kolekcja, która jest inspirowana postaciami znanych kobiet. Mamy już Barbie, wyglądające jak Audrey Hepburn, Lady Gaga czy nawet Angela Merkel!  

Teraz marka poszła o krok dalej! Jej muzą została słynna modelka plus size – Ashley Graham. Do tej pory Amerykanka występowała w wielu kampaniach reklamowych, promowała bieliznę i kostiumy kąpielowe, a w tym roku jako pierwsza modelka o pełnej, kobiecej figurze, pojawiła się na okładce magazynu „Sports Illustrated”. Na Nowojorskim Tygodniu Mody zaprezentowała swoją kolekcję ubrań.

Jak ma wyglądać lalka? Graham stawia wymagania

Modelka chciała, by nowa Barbie jak najbardziej ją przypominała.

„Powinna mieć uda, które się ze sobą stykają. Inaczej nie będzie autentyczna. Poprosiłam też o cellulit, ale zdecydowanie nie jest mu po drodze z plastikiem” – mówiła Ashley.

Graham szczególnie zależało, żeby lalka nie miała „thigh gap”, czyli słynnej przerwy między udami.

„Chcę pokazać młodym dziewczynom, że jest ok, gdy ich uda się ze sobą stykają, choć społeczeństwo mówi, że przerwa między udami jest lepsza” – wyjaśnia modelka.

Niestety lalka na razie nie będzie dostępna w  sprzedaży. Czy kupilibyście nową wersję Barbie?


Źródło zdjęć: www.instagram.com/theashleygraham

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ