Tuba Smaku

Tuba Smaku – nowy kanał o gotowaniu Pascala Brodnickiego

Niektórzy twierdzą, że kochają jedzenie bardziej niż ludzi. Toteż najprawdopodobniej z ogromnej miłości do gotowania, powstał nowy kanał – Tuba Smaku. Poprowadzą go Pascal Brodnicki, Agnieszka Mielczarek, Agata Stankiewicz, Mickey Rotten, Rudy i Jorg oraz Daniel Brzeziński.

W środę 11 października mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach śniadaniowych pod okiem doświadczonych kucharzy projektu Tuba Smaku. Pascal Brodnicki wraz ze znajomymi, stworzył nowy kanał o gotowaniu, w którym każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Inspiracje, nowe przepisy a także różne ciekawostki oraz najnowsze trendy.

Akademia Kulinarna Comfort Food Studio w warszawskiej Hali Koszyki udostępniła swoje zaplecze kulinarne, gdzie odbyły się warsztaty. Podczas tego osobliwego spotkania, można było nauczyć się robić chociażby hummus. I ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu, robi się go naprawdę szybko i łatwo. 

Śniadanie to jak wiadomo najważniejszy posiłek dnia. A kucharze z Tuby Smaku pokazali nam ciekawe i pyszne propozycje. French toast z drożdżówki z karmelizowanymi pomidorami i lodami w wykonaniu Pascala czy sticky rice z egzotycznymi owocami przepisu Daniela Brzezińskiego wyglądają równie dobrze, co smakują. Więc jeżeli brakuje wam pomysłów albo po prostu chcecie przygotować coś dobrego, to kanał w sam raz dla was!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3059 More posts in Newsy category
Recommended for you
sneakers
Warszawa liderem PornHub w kategorii…sneakers

Warszawiacy na szczycie wyszukań jednego fetyszy. Chodzi o sportowe buty, czyli sneakersy. PornHub razem z...