Znamy gościa specjalnego polskich preselekcji do Eurowizji

Eurowizja 2018: Znamy finalistów Krajowych Eliminacji. Kto zaśpiewa?

Telewizja Polska udostępniła listę muzyków, którzy mają szansę pojechać w maju na Eurowizję. Już 3 marca odbędą się Krajowe Eliminacje, podczas których dowiemy się będzie reprezentował nasz kraj na konkursie w Lizbonie!

Eurowizja 2018: Znamy finalistów Krajowych Eliminacji. Kto zaśpiewa?

Już 3 marca odbędą się polskie eliminacje do Konkursu Piosenki Eurowizji. Którzy wykonawcy powalczą o głosy widzów?

Telewizja Polska opublikowała w listę wykonawców, którzy mają szansę pojechać na finał w Lizbonie. Zobaczcie, kto przeszedł krajowe preselekcje! Znacie tych wykonawców?

  1. Saszan – „Nie chcę ciebie mniej”
  2. Monika Urlik – „Momentum”
  3. Isabel Otrebus – „Delirium”
  4. Ifi Ude – „Love is stronger”
  5. Future Folk – „Krakowiacy i górale”
  6. Gromee feat. Lukas Meijer – „Light me up”
  7. Marta Gałuszewska – „Why don’t we go”
  8. Pablosson – „Sunflower”
  9. Maja Hyży – „Skin”
  10. Happy Prince – „Don’t let go”

Macie już swojego faworyta?

Ale to już było…

Przypominamy, że w 2017 roku  nasza reprezentantka, Kasia Moś, w konkursie Eurowizji zajęła 22 miejsce. Gwiazda wydała oświadczenie, w którym dzieli się przemyśleniami dotyczącymi show. Z jednej strony była szczęśliwa, że udało jej się dojść do finału i zaśpiewać dobrze, ale z drugiej było jej smutno, ponieważ liczyła na wyższe miejsce. Artystka na Eurowizji czasie dała z siebie wszystko, była dumna ze swoich występów, jednak nie wszyscy docenili jej wysiłek.

“Kochani, to już koniec przygody eurowizyjnej. Przez ostatnie dwa miesiące mojego życia starałam się być najlepszym “ambasadorem” naszego kraju w Europie. Zaśpiewałam na wszystkich możliwych imprezach przed eurowizyjnych : Ryga, Londyn, Tel- Aviv, Amsterdam, Madryt i Praga, udzieliłam ogromu wywiadów i poznałam przemiłych ludzi, którzy dodawali mi wiary i sił. Dzisiaj ( po pierwszej od dawna przespanej nocy ) targają mną mieszane uczucia, z jednej strony jestem przeszczęśliwa i dumna, że udało się osiągnąć najważniejszy cel, jakim było wejście do finału. Z drugiej strony jest mi przykro, ponieważ, wiem, że wykonałam swoją pracę w 100 %, zaśpiewałam najlepiej jak potrafię, jestem z występu bardzo zadowolona i tak po ludzku liczyłam na wyższe miejsce w finale” – napisała gwiazda w swoim oświadczeniu.

W tym roku będzie lepiej? Mamy taką nadzieję! Trzymamy kciuki. 🙂

————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Eurowizja 2018 – Lizbona

ZOSTAW ODPOWIEDŹ