Violet Oliferuk o Michale Szpaku: „Stało się. Wywalił mnie!”

Violet Oliferuk o Michale Szpaku: „Stało się. Wywalił mnie!”

Violet Oliferuk, przyjaciółka Michała Szpaka, odpadła z rywalizacji w „The Voice of Poland”,  wszystko za sprawą wykonawcy hitu „Color of Your Life”. Jak to posunięcie komentuje młoda artystka?

Violet Oliferuk o Michale Szpaku: „Stało się. Wywalił mnie!”

Violet Oliferuk wzięła udział w najnowszej edycji „The Voice of Poland”. Michał Szpak na początku programu był w szoku, że jego przyjaciółka bierze w nim udział. Dobrze jej szło na scenie, jednak dobra passa nie trwała wiecznie. Ostatecznie sam Michał Szpak zdecydował, że do dalszej rywalizacji wybiera inne osoby zamiast swojej „psiapsi”. Czy dziewczyna ma do niego pretensje?

https://www.instagram.com/p/B4KEwFPp0-o/

Młoda artystka nie zamierza się poddawać. Wierzy, że urodziła się po to, by stać na scenie. Planuje wydać pierwszą płytę. Nie ma żalu do Michała Szpaka, jednak obiecuje, że kiedyś „odwdzięczy” mu się za to, że odpadła z programu. Kto się lubi, ten się czubi? Przeczytajcie jej cały wpis!

„Stało się ? WYWALIŁ MNIE!!! ?? Dziękuje za ten przecudowny czas w programie. Nauczyłam się bardzo duzo i poznalam cudownych ludzi. To byl jeden z najlepszych momentow w moim zyciu, ktore sprowadzily mnie z powrotem do czegos co kocham robic od momentu gdy bylam marzycielem. Urodzilam sie po to zeby byc na scenie koniec kropka. Moja pasja jest silniejsza wiec ja uciekam do studia i walcze o swoje pierwsze dziecko!!!!! Psiapsi chce Ci podziekowac za to ze jestes przy mnie i ze zawsze moge na Ciebie liczyc! Jestes prawdziwym przyjacielem! Kocham Cie moja psiapsi psiapsi siostro forever and ever! Ale obiecuje ze Ci sie odwdziecze za to ze mnie wyrzuciles z programu! Pozalujesz tego!!!!!! ??? Cover to prezent niespodzianka dla Ciebie. Moja ulubiona, Twoja piosenka w mojej interpretacji… Ta piosenka jest trochę o nas ? goo dreamers!!!” – czytamy na Instagramie Violet.

Jak wam się podoba ta aranżacja? 

jj

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ