Roksana Węgiel o Bogu: Bez Niego nie udałoby mi się osiągnąć tych wszystkich sukcesów

Roksana Węgiel o pieniądzach: Kiedy chcę coś sobie kupić, to proszę o to mamę

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Gwiazda w zeszłym roku wygrała dziecięcą Eurowizję, a jej życie przewróciło się do góry nogami. Oprócz miłych chwil pojawił się hejt, a także duże pieniądze… Jak nastoletnia gwiazda sobie z tym radzi?

Roksana Węgiel o pieniądzach: Kiedy chcę coś sobie kupić, to proszę o to mamę

Roksana Węgiel w zeszłym roku wygrała Eurowizję Junior. Dzięki konkursowi drzwi do międzynarodowej kariery stanęły przed nią otworem. Nastoletnia gwiazda doskonali swoje muzyczne umiejętności, a jej styl ubierania również się zmienia, co często jest przyczyną krytyki internautów.

„Ale ja nie ubieram się tak na co dzień! Do szkoły się nie maluję i chodzę w sportowych butach. Strój codzienny i sceniczny to dwie zupełnie inne rzeczy. Najdziwniejsze, że przez ostatnie półtora roku przykre słowa słyszę tylko za plecami, najczęściej w Internecie – wyznała Roksana Węgiel w rozmowie z „Party”.

Okazuje się też, że dziewczyna oddaje zarobione pieniądze mamie, która ma piecze nad wydatkami córki.

– Nie mam własnych oszczędności! Kiedy chcę coś sobie kupić, to proszę o to mamę. Jeśli uzna, że rzecz jest sensowna, wtedy dostaję pieniądze – mówiła czternastoletnia artystka.

Rodzice Roksany Węgiel bardzo o nią dbają, na wszystkie wydarzenia jeżdżą razem z córką. Są przekonani, że artystka jeszcze zdąży samodzielnie poznać świat dorosłych.

– Na razie chcielibyśmy, by Roksanka uczyła się niedaleko domu rodzinnego. Może będziemy się ubiegać o indywidualny tok nauczania. (…) To jest nasze dziecko! Nie wyobrażamy sobie, by wypuścić ją już swobodnie w świat dorosłych. Ustaliliśmy z mężem, że wszędzie będziemy podróżować z córką. Nigdzie nie pojechała jeszcze bez naszej opieki – mówi mama nastoletniej artystki.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74619067

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2242 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie

Edyta Herbuś zaskoczyła fanów nową stylizacją. Gwiazda pokazała najnowsze zdjęcie, na którym jest nie do...