Nowy singiel Roksany Węgiel podbija internet. Fani zachwyceni

Roksana Węgiel o pieniądzach: Kiedy chcę coś sobie kupić, to proszę o to mamę

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Gwiazda w zeszłym roku wygrała dziecięcą Eurowizję, a jej życie przewróciło się do góry nogami. Oprócz miłych chwil pojawił się hejt, a także duże pieniądze… Jak nastoletnia gwiazda sobie z tym radzi?

Roksana Węgiel o pieniądzach: Kiedy chcę coś sobie kupić, to proszę o to mamę

Roksana Węgiel w zeszłym roku wygrała Eurowizję Junior. Dzięki konkursowi drzwi do międzynarodowej kariery stanęły przed nią otworem. Nastoletnia gwiazda doskonali swoje muzyczne umiejętności, a jej styl ubierania również się zmienia, co często jest przyczyną krytyki internautów.

„Ale ja nie ubieram się tak na co dzień! Do szkoły się nie maluję i chodzę w sportowych butach. Strój codzienny i sceniczny to dwie zupełnie inne rzeczy. Najdziwniejsze, że przez ostatnie półtora roku przykre słowa słyszę tylko za plecami, najczęściej w Internecie – wyznała Roksana Węgiel w rozmowie z „Party”.

Okazuje się też, że dziewczyna oddaje zarobione pieniądze mamie, która ma piecze nad wydatkami córki.

– Nie mam własnych oszczędności! Kiedy chcę coś sobie kupić, to proszę o to mamę. Jeśli uzna, że rzecz jest sensowna, wtedy dostaję pieniądze – mówiła czternastoletnia artystka.

Rodzice Roksany Węgiel bardzo o nią dbają, na wszystkie wydarzenia jeżdżą razem z córką. Są przekonani, że artystka jeszcze zdąży samodzielnie poznać świat dorosłych.

– Na razie chcielibyśmy, by Roksanka uczyła się niedaleko domu rodzinnego. Może będziemy się ubiegać o indywidualny tok nauczania. (…) To jest nasze dziecko! Nie wyobrażamy sobie, by wypuścić ją już swobodnie w świat dorosłych. Ustaliliśmy z mężem, że wszędzie będziemy podróżować z córką. Nigdzie nie pojechała jeszcze bez naszej opieki – mówi mama nastoletniej artystki.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74619067

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...