Małgorzata Kożuchowska pokazała wyjątkowe zdjęcie z synkiem!

Tego nikt się nie spodziewał! Małgorzata Kożuchowska pokazała zaskakujące zdjęcia syna!

Małgorzata Kożuchowska znana jest z tego, że bardzo chroni prywatność swojej rodziny. Na Instagramie nie pokazuje zdjęć z rodziną, a także niewiele mówi swoich bliskich, zwłaszcza o mężu i synku Jaśku. Jednak z okazji czwartych urodzin swojej pociechy pokazała zaskakujące zdjęcie. To wielka pamiątka!

Tego nikt się nie spodziewał! Małgorzata Kożuchowska pokazała zaskakujące zdjęcia syna!

Takiego nikt się nie spodziewał! Małgorzata Kożuchowska pokazała zaskakujące zdjęcia syna!

Cztery lata temu na świat przyszedł Janek – syn aktorki. Jego narodziny na zawsze zmieniły życie Małgorzaty Kożuchowskiej oraz jej męża Bartka. Chłopiec właśnie obchodził urodziny.

„Cztery lata temu urodził się Jaś! Mój skarb, moja miłość, moje największe wyzwanie! I tak jak dziś pięknie świeciło słońce…❤️❤️❤️ ” – napisała Małgorzata Kożuchowska pod uroczym zdjęciem stópek synka.

Słodkie chwile z Jaśkiem

Aktorka jest bardzo zapracowana, jednak zawsze znajduje czas dla rodziny. Zauważa, że czterolatek coraz częściej wyraża swoje emocje i pragnienia. Lubi spędzać czas z chłopcem w ogrodzie. A co jest ulubioną zabawą Jaśka? 

– Spędzamy każdą wolną chwilę razem, ostatnio najczęściej w ogrodzie. Podlewamy kwiatki, zbieramy pomidorki i ogórki. Ale ukochaną zabawą Jasia jest skakanie na trampolinie. „Mamo, poskacz ze mną”, słyszę co parę chwil. „Przed chwilą jadłam śniadanie”, odpowiadam ze śmiechem. A on: „Spróbuj, może nic ci się nie stanie”. Słodkie są to chwile…”- mówiła aktorka w rozmowie z Party.pl.

Czyżby chłopiec odziedziczył po mamie włoski temperament? 😉

– Janek jest temperamentnym łobuziakiem z dużym poczuciem humoru. Odkrywam, co odziedziczył po mnie, a co moim mężu i w jakich proporcjach.  Oboje czujemy, że Jaś jest najszczęśliwszy, kiedy jesteśmy we trójkę – mówiła aktorka we „Fleszu”.

Uczestniczymy w poznawaniu świata

Małgorzata Kożuchowska i jej mąż od czasu pojawienia się na świecie synka ograniczyli spotkania towarzyskie. Przede wszystkim chcą jak najwięcej czasu spędzać z chłopcem. Chwile poświęcone Jaśkowi są dla nich największą przyjemnością.

-Razem z moim mężem Bartkiem mocno ograniczyliśmy spotkania towarzyskie. Jesteśmy rodzicami, wszystko się zmieniło. Choć myślę, że nie ma w tym nic wyjątkowego (śmiech). Normalne życie rodziców małego dziecka. Cieszy nas to, w jaki sposób Jaś wyraża swoje emocje, zachwyca się rzeczami, które poznaje. Uczestniczenie w tym jego poznawaniu świata to jest dla nas czysta przyjemność- przyznała gwiazda.

———————————————————————————————-

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org/wiki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2136 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Górniak ma bardzo poważny problem ze swoim synem

Edyta Górniak otwarcie przyznała, że mimo świetnego kontaktu z pierworodnym, ma z nim pewien problem....