VNM o odpoczynku od mediów społecznościowych i nadchodzącej płycie

Po kilku miesiącach niemal zerowej aktywności w mediach społecznościowych VNM wystosował do fanów “trochę długi” (jak sam napisał) komunikat. Artysta przyznał, że ostatnio “nie czuł się specjalnie socjalny”, stąd brak postów z jego strony.

Co napisał Raper?

– Moja głowa przez ostatnie półtora roku zmieniła się bardziej niż przez ostatnie 10 lat i ewidentnie potrzebowałem czasu, żeby przeprocesować sobie to wszystko w odpowiednim dla siebie tempie. Efekt jest przepiękny, ale przeżywanie pewnych aspektów mojego życia w retrospekcjach bywało często dość bolesne, zwłaszcza, że musiałem świadomie skonfrontować się z paroma demonami w mojej głowie, przed którymi całe życie podświadomie ratowałem się ucieczką – wyjaśnił VNM.

„Część z Was może zauważyła, że oprócz wrzucania sporadycznych komunikatów nie było mnie parę miesięcy na social mediach. Powodem było to, że nie czułem się specjalnie socjalny.  Zdaję sobie sprawę z tego, że to wszystko na obecną chwilę brzmi dość enigmatycznie. Dlatego całą następną płytę poświęcę na wytłumaczenie tego co się ze mną stało i wydaje mi się, że jej treść będzie rezonować z wieloma z Was. Miałem wydać ten album w tym roku, ale mimo, że pewnie uchodzę za rapera ekshibicjonistycznego emocjonalnie to do niedawna nie byłem gotowy pisać o tak personalnych kwestiach. Nawet jeśli kiedyś wcześniej zechciałbym się przed Wami otworzyć tak jak zrobię to na tej płycie to nie byłoby to możliwe z uwagi na to, że wcześniej nie wiedziałem o sobie tyle ile wiem dziś. Album będzie miał konceptualną formę i wyjdzie najprawdopodobniej w lutym 2019, mam nadzieję, że nie zapomnicie o mnie do tego czasu, ja z kolei postaram się być bardziej socjalny from now on” – napisał raper na FB. Nie możemy doczekać się efektów!

https://www.facebook.com/vnm.official/posts/1914631031962041

fot. kadr z YouTube

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ