VNM o odpoczynku od mediów społecznościowych i nadchodzącej płycie

Po kilku miesiącach niemal zerowej aktywności w mediach społecznościowych VNM wystosował do fanów “trochę długi” (jak sam napisał) komunikat. Artysta przyznał, że ostatnio “nie czuł się specjalnie socjalny”, stąd brak postów z jego strony.

Co napisał Raper?

– Moja głowa przez ostatnie półtora roku zmieniła się bardziej niż przez ostatnie 10 lat i ewidentnie potrzebowałem czasu, żeby przeprocesować sobie to wszystko w odpowiednim dla siebie tempie. Efekt jest przepiękny, ale przeżywanie pewnych aspektów mojego życia w retrospekcjach bywało często dość bolesne, zwłaszcza, że musiałem świadomie skonfrontować się z paroma demonami w mojej głowie, przed którymi całe życie podświadomie ratowałem się ucieczką – wyjaśnił VNM.

“Część z Was może zauważyła, że oprócz wrzucania sporadycznych komunikatów nie było mnie parę miesięcy na social mediach. Powodem było to, że nie czułem się specjalnie socjalny.  Zdaję sobie sprawę z tego, że to wszystko na obecną chwilę brzmi dość enigmatycznie. Dlatego całą następną płytę poświęcę na wytłumaczenie tego co się ze mną stało i wydaje mi się, że jej treść będzie rezonować z wieloma z Was. Miałem wydać ten album w tym roku, ale mimo, że pewnie uchodzę za rapera ekshibicjonistycznego emocjonalnie to do niedawna nie byłem gotowy pisać o tak personalnych kwestiach. Nawet jeśli kiedyś wcześniej zechciałbym się przed Wami otworzyć tak jak zrobię to na tej płycie to nie byłoby to możliwe z uwagi na to, że wcześniej nie wiedziałem o sobie tyle ile wiem dziś. Album będzie miał konceptualną formę i wyjdzie najprawdopodobniej w lutym 2019, mam nadzieję, że nie zapomnicie o mnie do tego czasu, ja z kolei postaram się być bardziej socjalny from now on” – napisał raper na FB. Nie możemy doczekać się efektów!

[UWAGA TROCHĘ DŁUGIE] Hej! Część z Was może zauważyła, że oprócz wrzucania sporadycznych komunikatów nie było mnie parę…

Opublikowany przez VNM Środa, 10 października 2018

fot. kadr z YouTube

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

448 More posts in Muzyka category
Recommended for you
Znamy nową wokalistkę Ex Maanamu. Co na to Kamil Sipowicz?
Znamy nową wokalistkę Ex Maanamu. Co na to Kamil Sipowicz?

Grupa Ex Maanam ogłosiła, że ma już nową wokalistkę, która zaśpiewa najlepsze przeboje Maanamu, a...