Targi muzyczne Co Jest Grane

Gazeta „Co Jest Grane” przoduje w publikacji nowinek kulturalnych z rodzimego podwórka. Od jej lektury powinien zaczynać się dzień każdego muzycznego i filmowego maniaka. Choć zwykle opieramy swoją wiedzę na zagranicznych źródłach (nie sposób przeżyć doby bez odświeżania strony Pitchforka czy NME), my Polacy nie mamy się czego wstydzić. 28 listopada w Pałacu Kultury i Nauki odbędą się targi muzyczne organizowane właśnie przez gazetę „Co Jest Grane”.

storyboard.tumblr.com

To już czwarta edycja tego nietuzinkowego eventu, rozpowszechnionego na europejską skalę. W imponujących wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki będzie można posłuchać różnych gatunków muzyki, odwiedzić stoiska firm płytowych, producentów sprzętu audio-wideo i instytucji kulturalnych.

Od południa do wieczora będą się też odbywać panele dyskusyjne – eksperci, muzycy, dziennikarze i publiczność dadzą się wciągnąć w dyskusję na różnorakie tematy. Zaplanowano rozmowę o prawach człowieka, muzyce, polskich punkach, a nawet – o  fenomenie disco polo. „Co Jest Grane” zaprasza też na burzę mózgów, podczas której uczestnicy będą się zastanawiać jak promować muzykę poważną, jak wybrać przebój na singiel i pogadają czym jest kobieca strona polskiej muzyki.

Na targi przybędą największe nazwiska polskiej sceny muzycznej, genialni twórcy i fantastyczni wokaliści. Lista jest naprawdę imponująca. wystąpią m.in. Artur Rojek, The Dumplings, Ania Rusowicz i Fisz Emade Tworzywo. Koncerty odbywać się będą w Cafe Kulturalna, Teatrze Dramatycznym i na Scenie Prezentacji na terenie targów.

Bez obaw można też przyjść z dziećmi. Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych masę atrakcji. W specjalnej strefie będą odbywały się koncerty, zabawy, muzyczne warsztaty i pokazy filmów.

Szykuję się prawdziwie magiczny, muzyczny weekend.

Katarzyna Mierzejewska

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ