M jak miłość: Barbara dostanie prezent od Lucka! Niemożliwe? A jednak!

M jak miłość: Barbara dostanie prezent od Lucka! Niemożliwe? A jednak!

Fanów „M jak miłość” w 1344. Czekają wielkie emocje. Barbara Mostowiak będzie obchodziła pierwszą rocznicę ślubu bez męża. Z tej okazji seniorka rodu dostanie bukiet słoneczników! Od kogo? Od Lucjana! Jak to?

M jak miłość: Barbara dostanie prezent od Lucka! Niemożliwe? A jednak!

W 1344. odcinku „M jak miłość” widzów czeka wielkie zaskoczenie. Barbara Mostowiak będzie obchodziła kolejną rocznicę ślubu. Niestety nie będzie już przy niej Lucjana. „Świat seriali” podaje, że seniorka rodu jednak nie podda się melancholii, ale tradycyjnie upiecze pączki. Pójdzie też na cmentarz. Jednak potem wydarzy się coś, to bardzo ją zaskoczy.

Kurier przywiezie Basi bukiet słoneczników od anonimowego nadawcy. Seniorka rodu będzie się zastanawiała, kto sprawił jej taki prezent. Najpierw pomyśli o rodzinie. Jednak bliscy będą zaprzeczać. W końcu Marek ustali od kogo pochodzi podarunek. Okaże się, że to sam Lucjan Mostowiak zamówił kwiaty podczas swojej przepustki. Lucek co roku swojej żonie dawał słoneczniki…

Tęsknicie za Lucjanem Mostowiakiem?

Nie płacz, moja kochana

 O śmierci Lucjana rodzina Mostowiaków dowiedziała się w 1329 odcinku “M jak miłość” – 14 listopada. Basia pojechała do szpitala, a tam dostała list pożegnalny, który przed śmiercią napisał Lucek. O co poprosił żonę?

 „Basiu, chcę się z Tobą pożegnać, ale nie płacz, moja kochana, bo uśmiecham się do Ciebie i z całego serca dziękuję za wszystkie szczęśliwe chwile i lata… Niczego, Basiu, nie żałuję- za mną dobre i spełnione życie… No już… nie becz i uśmiechnij się do mnie, ja przecież nadal jestem… zawsze będę… w Twoim sercu. Lucek”- czytamy w “Świecie seriali”.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ