Szczęsny „Razem będziemy ciepłą herbatkę pili”

Szczęsny „Razem będziemy ciepłą herbatkę pili”. Lewandowski też nie był gorszy! To video to hit!

Nagranie, które powstało tuż przed meczem naszej reprezentacji z drużyną Korei jest hitem w sieci! Piłkarzom towarzyszyły dzieci, które miały okazję wyjść ze sportowcami na boisko. Jednak malcom było zimno. Wojciech Szczęsny i Robert Lewandowski starali się pomóc małym kibicom. Jak zareagowali sportowcy? Ich rekcja jest mistrzowska!

Szczęsny „Razem będziemy ciepłą herbatkę pili”. Lewandowski też nie był gorszy! To video to hit!

Najnowsze nagranie z udziałem naszej reprezentacji i dzieci jest hitem w sieci! Sportowcom przed wejściem na murawę tradycyjnie towarzyszyły dzieci. Dla małych kibiców wejście na boisko z gwiazdami sportu to wielka atrakcja, jednak jak tu cieszyć się, gdy jest tak zimno? Dziewczynka i chłopiec powiedzieli o tym piłkarzom. Reakcja Szczęsnego i „Lewego” jest mistrzowska!

Robert Lewandowski polecił chłopcu, który mu towarzyszył, aby zaczął trochę się poruszać. Wtedy będzie mu cieplej. Jednak najbardziej poruszyły nas słowa Wojtka Szczęsnego, który obiecał dziewczynce, że po meczu napiją się razem ciepłej herbatki. Zachowanie piłkarzy poruszyło miliony polskich internautów!

Zobaczcie nagranie!

„Piękne zachowanie. Idealnie widac jak chlopiec obok Roberta sie stresuje a za chwile juz nie. Brawo Wojtek i Robert!”,

„która by nie odmówiła :D” – piszą internauci.

————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ