Małgorzata Kożuchowska: "Lubię flirtować z mężczyznami"

„Druga szansa” znika z anteny? Już jest ostateczna decyzja!

Teraz już wszystko jasne! Wiemy już, że nie powstanie kolejny sezon “Drugiej szansy”. Stacja TVN wyemituje już tylko piąty sezon. To bardzo zaskakująca decyzja, gdyż produkcja cieszyła się rosnącą popularnością. Skąd taka decyzja i czy Małgorzata Kożuchowska zakończy współpracę ze stacją TVN?   

„Druga szansa” znika z anteny? Już jest ostateczna decyzja!

Portal Wirtualnemedia.pl podaje, że stacja TVN zdecydowała się zakończyć „Drugą szansę”. Wielu widzów jest tym zaskoczonych, gdyż serial cieszy się popularnością. Ostatni odcinek oglądało 1,8 mln widzów. Z odcinka na odcinek widzów było coraz więcej.  Szóstego sezonu już nie będzie.  Poprzednia seria miała być ostatnią, ale publiczność liczyła na więcej i stacja zdecydowała się na kolejne odcinki. Produkcja uważa, że właśnie teraz jest najlepszy moment na zakończenie serialu.

„Rzeczywiście zdecydowaliśmy o zakończeniu „Drugiej szansy”, szóstego sezonu nie będzie. Tak naprawdę już poprzednia seria miała być ostatnią, ale wobec dobrych wyników zdecydowaliśmy się na dodatkowe dziesięć odcinków. Teraz też zaczęliśmy sezon z bardzo dobrą oglądalnością i uważam, że to jest naprawdę duży sukces, zwłaszcza że zmierzyliśmy się z trudnym tematem. Chyba lepiej, jak skończymy na takim poziomie zamiast wyciskać tę cytrynę do ostatniej kropli – zdradził Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Jakie plany ma Małgorzata Kożuchowska?

Czy to oznacza, że TVN kończy współpracę z Małgorzatą Kożuchowską? Absolutnie nie! Okazuje się, że  stacja planuje kolejną serial z udziałem znanej aktorki. Najwcześniej zobaczymy go wiosną przyszłego roku.

“Mamy już pomysł na nowy serial z udziałem Małgosi Kożuchowskiej i skupimy się na pracy nad tamtym projektem. O tym nowym projekcie poinformujemy za jakiś czas, pojawi się w ramówce najwcześniej wiosną przyszłego roku” – mówił Czaja.

Małgorzata Kożuchowska chętnie zagrałaby też w filmie Patryka Vegi. Czeka na jego propozycję.

– Byłam zachwycona jego “Pitbullem”. Patryk jest jednym z nielicznych reżyserów, który nie boi się łamać stereotypów i obsadza aktorów wbrew ich warunkom, uzyskując w ten sposób zaskakujące efekty. Dla mnie mógłby to być nowy, przełomowy etap w karierze zawodowej. Jestem ciekawa, jak on by mnie widział w swoim filmie. Wręcz umieram z ciekawości – wyznała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z “Faktem”.

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org/wiki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...