syn steczkowskiej

Syn Steczkowskiej chce wystąpić w Azja Express. Jest warunek

Leon Myszkowski, najstarszy syn Steczkowskiej , poczuł się gwiazdą i zamarzył o udziale w kolejnej edycji ‘Azja Express’. Producentom programu zależy jednak przede wszystkim na jego mamie, syn ma być sposobem zapewnienia jej udziału w programie.

16-letni Leon Myszkowski zaczął swoją karierę jako model. Później zainteresował się gotowaniem, założył kulinarnego wideobloga i wystąpił w ‘Top Chef. Gwiazdy od kuchni’. Choć mama Leona od początku zapewniała, że nie pozwoli, by show biznes uderzył mu do głowy, syn Steczkowskiej coraz swobodniej czuje się w świecie mediów i chętnie udziela wywiadów.

Syn Steczkowskiej stawia kolejne kroki w show biznesie

Niedawno w rozmowie z ‘Twoim Impreium’ Myszkowski wykazał się jednak brakiem doświadczenia, chwaląc się życiem w blasku fleszy, opowiadając, za co lubi imprezy i snując plany na przyszłość.

– Bardzo podobają mi się imprezy. Są przyjemne i fajne. Ja właściwie od najmłodszych lat jestem przyzwyczajony do życia w blasku fleszy, bo fotoreporterzy nieustannie towarzyszą mojej rodzinie. Mama ostrzegała mnie przed różnymi niebezpieczeństwami, które czyhają na osobę znaną. Powiedziała mi, jakie są plusy i minusy życia na świeczniku, udzieliła kilku dobrych rad. Ale na szczęście niczego mi nie zabraniała – wyznał Myszkowski w ‘Twoim Imperium’.

Nastolatek powiedział także, że mama stara się go kontrolować, ale pozwala mu podejmować własne decyzje.

– Gdy zauważyła, w jakim kierunku się rozwijam, pozwoliła mi samodzielnie podjąć decyzję – dodaje Leon. Mama szanuje moje zdanie, ale wiem, że również martwi się o mnie. Staram się zatem nie sprawiać problemów. Poza tym mama kontroluje moje poczynania, jednak nie mam jej tego za złe. Moja mama rzadko się denerwuje. A jeśli do tego dojdzie, to nie krzyczy, lecz cierpliwie tłumaczy. Zresztą oboje rodzice bardzo mnie wspierają – wyznał Leon, a na koniec powiedział o planach na przyszłość, czym rozśmieszył wielu internautów – Chciałbym mieć dobre auto oraz ładną i mądrą żonę. Jakiś czas temu miałem kandydatkę, ale nie była jeszcze tą właściwą, więc szukam dalej – powiedział młody celebryta.

TVN chce dotrzeć do matki przez syna

TVN musiał zauważyć, jak bardzo Myszkowski chce wybić się w show biznesie i postanowił dotrzeć przez niego do mamy, Justyny Steczkowskiej. Jak poinformował ‘Fakt’, udział nastolatka w ‘Azja Express’ będzie możliwy tylko pod warunkiem, że namówi do niego też swoją mamę.

– Kusi ją to tylko dlatego, że program dałby jej możliwość podniesienia stawek za swoje koncerty. Ale boi się pokazywać bez makijażu i eleganckich stylizacji. Przecież w szpilkach nie będzie biegać po Indiach i łapać autostopu, a wygląd jest dla niej bardzo ważne. Jej kariera ostatnio kuleje. Ludzie uważają że jest wyniosła i zimna. Dzięki show miałaby szansę pokazać się z fajnej, ludzkiej strony jak Gosia Rozenek czy Agnieszka Włodarczyk. One choć nie zwyciężyły zyskały nowe, lepsze medialne życie – czytamy w ‘Fakcie’.

Chcielibyście zobaczyć syna Steczkowskiej w kolejnej edycji programu?

Fot. Instagram Leon Myszkowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ