Sylwia Przybysz dostała prestiżową nagrodę! Jakie ma plany?

Sylwia Przybysz dostała prestiżową nagrodę! Jakie ma plany?

Sylwia Przybysz może świętować sukces! Młoda wokalistka zdobyła nagrodę Kids’ Choice Awards 2019 kanału Nickelodeon w kategorii „Ulubiony Polski Artysta”.

Sylwia Przybysz dostała prestiżową nagrodę! Jakie ma plany?

Sylwia Przybysz ma powody do radości! 20-letnia gwiazda została laureatką konkursu Kids’ Choice Awards 2019 kanału Nickelodeon. Gwiazda  została doceniona w kategorii „Ulubiony Polski Artysta”.

„Chciałam Wam bardzo podziękować za wszystkie głosy. Ta statuetka była dla mnie ogromnym marzeniem, dziękuję, że pomogliście mi je spełnić,. Wracam do pracy nad nową płytą” – powiedziała Sylwia Przybysz w nagraniu na Instagramie. Posłuchajcie!

Artystka bardzo cieszy się z nominacji, dzięki której jej kariera nabrała tempa. Dziękuje swoim fanom za wszystkie głosy, które sprawiły, że znalazła się tak wysoko. Jednak jednego żałuje. Czego?

“Nie mogę uwierzyć, jak szybko w ostatnich tygodniach cała moja kariera i życie nabierają tempa! Sama nominacja do KCA była dla mnie ogromnym wyróżnieniem – w końcu to najważniejsza gala dla nastolatków na świecie! Konkurencja w tym roku była ogromna, ale moi fani okazali się niezawodni. Chciałbym im tutaj podziękować za wszystkie głosy, spełnili jedno z moich większych marzeń! Żałuję tylko, ze mimo wielu prób pogodzenia nagrań płyty z wyjazdem, nie udało mi się polecieć w tym roku na galę w Los Angeles” – mówiła piosenkarka w rozmowie z Party.pl.

Kariera muzyczna Sylwii Przybysz rozpoczęła się w 2012 roku od wykonywania coverów i udostępnianie ich na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube. Pierwszy cover, który wykonała był utwór Cher Lloyd pt. „Want U Back”. Pod koniec 2014 roku została odkryta przez wytwórnię muzyczną My Music. 24 kwietnia 2015 odbyła się premiera debiutanckiego klipu promującego płytę “Plan”, która została wydana 9 października, także 2015 roku. Singlem zapowiadającym płytę był utwór tytułowy z gościnnym udziałem wokalisty Mezo. Wśród gości na albumie znalazł się też zespół Verba i DJ Remo. Piosenkarka uczyła się w Szkole Wizażu i Charakteryzacji Make Up Star.

View this post on Instagram

🌖

A post shared by Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz) on

—————————————————————————————————–

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2107 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Fit Lovers: Nieudane salto Mateusza. Fanka odniosła poważne obrażenia
Jaki jest stan kobiety, na którą spadł Mateusz z Fit Lovers?

Mateusz z Fil Lovers na gali „See Bloggers 2019” wykonał szalone na scenie salto, jednak...