Zaskakujące zachowanie Justina Biebera na randce z Hailey!

Justin Bieber zostanie ojcem? Zaskakujący wpis muzyka!

Justin Bieber zaskakuje swoich fanów. Niedawno muzyk wyznał internautom, że jest w złej formie i prosił o modlitwę. Tym razem nowy wpis poświęcił oczekiwaniom na nową płytę, a także napisał, że chce przygotować się do roli ojca. Coś jest na rzeczy?

Justin Bieber zostanie ojcem? Zaskakujący wpis muzyka!

Justin Bieber w ostatnim czasie prosił internautów o modlitwę. Muzyk od wielu lat zmaga się ze stanami depresyjnymi, w jego życiu pojawiają się wzloty i upadki. Jego fani czekają na nowy album, jednak wydaje się, że płyta ukaże się nieprędko. W najnowszym wpisie piosenkarz odniósł do swojej kariery muzycznej, ale to nie wszystko. Czy Justin Bieber i Hailey Baldwin spodziewają się dziecka? Przeczytajcie, co napisał muzyk!

Czytałem wiele wiadomości mówiących o tym, że chcesz mieć mój nowy album. Zdałem sobie sprawę, że przez całe moje nastoletnie życie i wczesne lata dwudzieste, jak zapewne widzieliście, byłem nieszczęśliwy. Byłem też nieszczęśliwy podczas ostatniej trasy i nie zasługuję na to, a wy nie zasługuję na to, płacicie pieniądze i powinniście mieć żywy, energetyczny koncert, a ja nie byłem w stanie dać Wam tego pod koniec trasy. Szukałem, poszukiwałem, próbowałem i popełniałem błędy, jak większość z nas.

Teraz jestem bardzo skupiony na naprawianiu niektórych głęboko zakorzenionych problemów, które mam, tak jak większość z nas, aby nie rozpaść się, udźwignąć moje małżeństwo i być ojcem, którym chcę być.

Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, ale nic nie pojawia się przed moją rodziną i moim zdrowiem. Przyjdę z albumem JAK NAJSZYBCIEJ” – obiecywał Justin Bieber.

Czy para rzeczywiście już teraz spodziewa się dziecka? Tego nie wiemy, ale na pewno Hailey wspiera ukochanego całym sercem.

“To prawda 🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼😭❤️❤️ kocham cię tak bardzo, że boli !!!” – napisała żona Justina pod jego wpisem.

View this post on Instagram

Swag

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Lou Stejskal – https://www.flickr.com/photos/loustejskal/26304616840/in/photostream/, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=54868007

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2107 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Fit Lovers: Nieudane salto Mateusza. Fanka odniosła poważne obrażenia
Jaki jest stan kobiety, na którą spadł Mateusz z Fit Lovers?

Mateusz z Fil Lovers na gali „See Bloggers 2019” wykonał szalone na scenie salto, jednak...