bonus bgc

Bonus BGC: ten człowiek mnie okradł. Nie rozliczył się za walkę z Najmanem

W środowy wieczór w sieci pojawił się wpis sugerujący, że agent Pawła Wittczak, znanego jako Bonus BGC go oszukał. Poznaniak miał nieotrzymać wynagrodzenia za walkę z Marcinem Najmanem. 

“UWAGA ! PRZESTRZEGAM PRZED TYM CZŁOWIEKIEM . Marcin Prymek agent sportowy. Nie wypłacił mi należności za walkę z Najmanem na Fame 5 , nie rozliczył się za sprzedaż PPV , od 6 miesięcy monetyzuje mój kanał youtube oraz serwisy takie jak spotify itd . O pieniądze nie można się doprosić. Moja cierpliwość właśnie się skończyła . Jutro idę do prawnika . Teraz już wiecie dlaczego nie chcę już walczyć dla federacji Fame, ten człowiek ma moje pieniądze , w Częstochowie jak i w całej Polsce jesteś już typie spalony . Ostrzegam przed tym manipulantem . @storminnorman6116 miałeś rację” – napisał na Facebooku i Istagramie Bonus.

Oznaczony przez niego użytkownik to Norman Parke, zawodnik mieszanych sztuk walki związany z KSW. 

Marcin Prymek na razie nie odniósł się do oskarżeń Bonusa. Prowadzona przez niego firma pbmenagment chwali się 15 piłkarzami “w stajni” (brak nazwisk) i ponad 90 transferami. Szczegółów jednak brak. Wśród partnerów z kolei dostrzegamy na stronie logo m. in Fifa, EA Sports czy… Disney. 

UWAGA ! PRZESTRZEGAM PRZED TYM CZŁOWIEKIEM . Marcin P. z Częstochowy agent sportowy. Nie wypłacił mi należności za walkę…

Opublikowany przez BONUS BGC Środa, 20 listopada 2019

zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5205 More posts in Newsy category
Recommended for you
SLIM VAT – uproszczenie i unowocześnienie rozliczeń VAT

Ministerstwo Finansów informuje o zmianach w VAT Proste fakturowanie, ułatwienia dla eksporterów, wspólne kursy walut...