tree

Święta poza domem – jak zaplanować atrakcje

Święta poza domem to wspaniała okazja na spędzie czasu wspólnie z rodziną w oryginalny sposób. Wypad na tor wyścigowy, do escape roomu lub ścianę wspinaczkową dostarczy wszystkim niesamowitych wrażeń i niezapomnianych wspomnień. Dodatkowo świetnie zintegruje całą rodzinę.

 

Święta poza domem nie muszą ograniczać się do jedynie do błogiego odpoczynku. Wspólnie z rodziną Boże Narodzenie można spędzić aktywnie. Najlepiej próbując czegoś nowego, np. laserowego meczu paintballa.

Przejażdżka sportowym samochodem

Jedną z ciekawszych propozycji na spędzenie wspólnie z rodziną wolnego czasu podczas świąt jest wypad na tor wyścigowy. Na rynku istnieje wiele firm, które oferują przejazd Lamborghini, Porsche, Ferrari czy też innymi super autami po torze wyścigowym. Za cenę około 300 złotych otrzymuje się możliwość jednokrotnego przejazdu jednym z wyścigowych aut oraz szkoleniem z zakresu bezpieczeństwa jazdy przy dużych prędkościach. Często dostępne są również pakiety porównawcze, które w ramach jednego pakietu pozwalają sprawdzić kilka samochodów w niższej cenie.

Escape room

Escape room to zespołowa gra logiczna na czas. Polega ona na zamknięciu w pokoju pełnym zagadek grupy osób. Mają oni za zadanie rozwiązanie wszystkich łamigłówek i wydostanie się z pomieszczenia. Zazwyczaj escape roomy przygotowane są tematycznie. Każdy z oferowanych pokoi prezentuje inna historię i inny typ zagadek. To wspaniała alternatywa dla wypadku do kina, lub na kręgle. Koszt wejścia przez 4-osobową grupę do pokoju zagadek kosztuje około 100 złotych.

Laserowy paintball

Laserowy paintball to idealna propozycja na aktywne spędzenie wolnego czasu. W meczu może wziąć udział od 2 do nawet 12 osób. Uczestnikom w ramach oferty, oprócz możliwości rozegrania potyczki, dostarczane są kamizelki oraz broń. Laserowy paintball to świetna okazja na przeniesienie się do świata filmów akcji lat 80-tych i gier z automatów. Koszt wejścia dla jednej osoby to około 40 złotych. Czas trwania meczu to pół godziny.

Wspinaczka dla początkujących

Lekcja wspinaczki z instruktorem to świetna propozycja dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas, nie boją się wyzwań i chciałby spróbować czegoś nowego. Koszt godzinnego kursu to około 60 złotych. W cenie oprócz samej lekcji otrzymuje się sprzęt do wspinania – ochraniacze i kask. Wspinaczka to sport, który uczy szybkiego podejmowania odpowiedzialnych decyzji, kreatywności i otwartości umysłu.

Przeczytaj także: Pomysły na prezent gwiazdkowy dla chłopaka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ