BellyJelly galaretka brzuszkowa

#BellyJelly podbija internet! Galaretowate brzuchy rządzą?

Czy martwisz się, że wygląd twojego brzucha odbiega od ideału? Jeśli tak, to koniecznie poznaj akcję #BellyJelly, która podbija media społecznościowe! „Brzuszkową Galaretkę” ma każda z nas. Zaufaj nam, że nie warto się nią przejmować! Nie wierzysz? Zobacz filmik!

 

Prawie każda z nas narzeka, że jej brzuch nie jest idealny. Mógłby być bardziej płaski, jędrniejszy, twardszy, wyrzeźbiony… Znacie to, prawda? W internecie i na okładkach  widzimy „doskonałe” figury… Tymczasem zapominamy, że powinnyśmy kochać swoje ciało. Przecież dzięki niemu możemy robić tyle wspaniałych rzeczy! Należy mu się chociaż odrobina miłości!

Brzuszki na celowniku

Fundacja Movemeant Foundation niedawno opublikowała video, w którym udowadnia, że każde ciało jest piękne. Tym razem organizacja zwraca uwagę na oponkę na brzuchu. Nagranie pokazuje kobiety, które ćwiczą – biegają, uprawiają jogę, grają w tenisa, pływają, jeżdżą na rowerze, grają w piłkę czy podnoszą ciężary. Panie dumnie prezentują swoje kobiece figury, a szczególnie gołe brzuchy. Pod filmikiem piszą, że ciężko ćwiczą, a promowanie w mediach tylko „idealnych” ciał jest nie fair.  Dziewczyny nie wstydzą się swoich sylwetek, chcą przypomnieć, że każda osoba jest piękna, bez względu na to, jak wygląda.

Brzuszkowa galaretka

Video zainspirowało tysiące kobiet, dlatego w mediach społecznościowych pojawiają się zdjęcia pań dumnie pokazujących swoje brzuchy. Fotki są opatrzone hasztagiem #BellyJelly (Brzuszkowa Galaretka). Dziewczyny pod fotkami piszą, że kochają swoje ciało, bez względu na kształt sylwetki czy rozmiar ubrań, który noszą.

bellyjelly brzuszkowa galaretka

 

Jak wam się podoba akcja? Chcecie się do niej przyłączyć?

 

Źródło zdjęć: www.youtube.com oraz  www.daquidali.com.br

ZOSTAW ODPOWIEDŹ