Sukienki w Biedronce

Sukienki od projektantów do kupienia w Biedronce

Biedronka postanowiła zaskoczyć swoich klientów sylwestrowymi kreacjami stworzonymi przez projektantów.

Supermarket, w którym można kupić niemal wszystko, co jakiś czas wprowadza do sprzedaży specjalne oferty dostępne przez ograniczony czas. Tym razem firma Jeronimo Martins Polska postanowiła zaskoczyć klientki stylowymi kreacjami sylwestrowymi, jak zwykle w niskiej cenie.

Sukienki od prawdziwych projektantów

15 grudnia do wybranych sklepów trafiły sukienki i tuniki, zaprojektowane przez studentki Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Modele utrzymane są w klasycznym stylu i ponadczasowych barwach.

– Aurelia Fąfara, Aleksandra Świątek i Paulina Świątkowska zostały laureatkami najnowszej edycji konkursu „Młodzi projektanci dla Biedronki”. Projekty studentek ASP w Łodzi są zarówno eleganckie, jak i wygodne. Łączą najnowsze trendy z wysoką jakością i atrakcyjną ceną – pisze Biedronka w komunikacie prasowym.

Do zakupu zachęcają nie tylko ciekawe fasony sukienek, lecz także ich niska cena – 69,99zł. Modele będą dostępne w rozmiarach od S do XXL, zapakowane w ozdobne pudełko.

Biedronka wspiera młode talenty

– Konkurs „Młodzi projektanci dla Biedronki“, organizowany przez sieć sklepów Biedronka przy wsparciu merytorycznym Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, prowadzony jest od 2013 roku. W jego ramach studenci Katedry Ubioru przygotowują propozycje kreacji, które następnie trafiają do sprzedaży w sklepach sieci Biedronka. W trakcie trzech pierwszych edycji sprzedanych zostało  ponad 50 tys. egzemplarzy strojów sygnowanych nazwiskami młodych projektantów – zachęca do zakupu sieć supermarketów.

– Celem konkursu jest wsparcie młodych, uzdolnionych projektantów w rozwoju ich kariery zawodowej. Studenci mają okazję skonfrontować swoje pomysły z potrzebami rynku, a sieć sklepów Biedronka wzbogacić ofertę o atrakcyjny produkt skierowany do wszystkich klientów – czytamy na stronie firmy.

Radzimy się spieszyć. Choć sukienki teoretycznie powinny być dostępne do 29 grudnia, zapas towaru może wyczerpać się znacznie szybciej. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ