Kendall Jenner

Kendall Jenner żałuje powiększenia ust

Kendall Jenner, która spośród całej rodziny wyglądała najbardziej naturalnie, niedawno postanowiła poprawić swoją urodę, powiększając usta. Zastrzyki z kwasu hialuronowego w wargi i policzki sprawiły, że młoda modelka zaczęła przypominać swoją matkę. 

Zmiana w wyglądzie Kendall została zauważona niemal natychmiast. Media chętnie krytykowały celebrytkę, która usilnie starała się wszystkich przekonać, że nic nie poprawiała. Murem za siostrą stałą także Kylie Jenner, która wmawiała wszystkim, że Kendall jest całkowicie naturalna.

Efekt zupełnie ją zaskoczył

Okazuje się jednak, że nawet Kendall szybko zorientowała się, że popełniła błąd powiększając usta i upodobniając się do pozostałych, sztucznych sióstr.

– Chciała wyglądać seksownie przed Victoria’s Secret Show, ale po obejrzeniu siebie w The Ellen Show zorientowała się, że popełniła błąd. Była przerażona, krzyczała, że wygląda jak własna matka. Khloe pocieszała ją, mówiąc, że kamera dodaje kilka kilo, ale to nic nie dało – powiedział informator magazynu „Star” i dodaje – Ludzie zawsze doceniali to, że Kendall była jedyną, która wyglądała naturalnie. Teraz wygląda jak cała reszta.

Twarz Kendall da się uratować

Nienaturalny efekt powiększenia ust na szczęście da się cofnąć. Doktor Davis Shafer, amerykański chirurg gwiazd zapewnia, że stosując specjalne enzymy rozpuszczające wypełniacz, Kendall będzie mogła usunąć kwas hialuronowy z ust i policzków.

– Możliwe, że Kendall chciała użyć trochę wypełniacza, a efekt tak jej się spodobał, że chciała więcej. Ale więcej nie zawsze znaczy lepiej. Tu chodzi nie o wargi, czy policzki, ale o niską samoocenę. Kendall nie ceni siebie, mimo że jest piękna. To smutne – dodaje magazyn „Star”.

Myślicie że Kendall postanowi cofnąć efekty zabiegu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ