Wokalista LemON został ojcem! Poruszający wpis Igora Herbuta

Igor Herbut został ojcem! Wokalista podzielił się z fanami radosną nowiną, a także pokazał zdjęcie dziecka. Zobaczcie!

Wokalista LemON został ojcem! Poruszający wpis Igora Herbuta

Jeszcze kila dni temu pozował z ukochaną do zdjęcia, na którym widzimy partnerkę wokalisty w zaawansowanej ciąży, a tymczasem okazało się, że dziecko już przyszło na świat!

„To co się wydarzyło, i dzieje się, jest bardzo zbliżające, magiczne, jasne, niewiarygodne i piękne.

W poniedziałek 15.07.2019 o godzinie 19:00 na Świat przyszedł nasz syn.

Jest zdrowy i piękny! ?

Kocham Cię synku” – napisał wokalista na Instagramie.

View this post on Instagram

To co się wydarzyło, i dzieje się, jest bardzo zbliżające, magiczne, jasne, niewiarygodne i piękne. W poniedziałek 15.07.2019 o godzinie 19:00 na Świat przyszedł nasz syn. Jest zdrowy i piękny! 🙂 Kocham Cię synku. Kocham Cię Małgosiu. Dziękujemy za każde wsparcie i modlitwy! Dziękuję szczególnie Monice Droździel za przeprowadzenie wspaniałego porodu, rady, obecność, wiedzę, stanowczość a zarazem łagodność. Jesteś genialna! Ogromne podziękowania za prowadzenie nas od początku w wybitny sposób, dla Pani Anny Kajdy. Pani doktor, kłaniam się z wyrazami ogromnego szacunku. Profesorowi Pawłowi Kamińskiemu dziękuję serdecznie za spokój i Pana szalenie ważne decyzje i myśli. Dziękuję całemu wspaniałemu personelowi Szpitala św. Zofii, który o nas dbał. Czuliśmy się bardzo bezpiecznie, przemiło i wyjątkowo. Jesteście wspaniali! Podziękowania dla Angeliki Niczyporuk, pani Emilii Kaczyńskiej , pani Doroty Dróżdż, Pani Ani Jakubik, Karoliny Mossakowskiej, Izy Mietki, Marty Plucinskiej, i dla wszystkich, którzy obdarowywali nas usmiechami i pomocą! 🖤

A post shared by Igor Herbut (@aigorek) on

Artysta dziękuje partnerce, Małgorzacie Dec, ale również fanom za życzliwość, wsparcie oraz modlitwę. Nieoceniona okazała się też pomoc genialnej położnej, lekarzy, a także pracowników szpitala. 

“Kocham Cię Małgosiu.Dziękujemy za każde wsparcie i modlitwy! Dziękuję szczególnie Monice Droździel za przeprowadzenie wspaniałego porodu, rady, obecność, wiedzę, stanowczość a zarazem łagodność. Jesteś genialna! Ogromne podziękowania za prowadzenie nas od początku w wybitny sposób, dla Pani Anny Kajdy. Pani doktor, kłaniam się z wyrazami ogromnego szacunku. Profesorowi Pawłowi Kamińskiemu dziękuję serdecznie za spokój i Pana szalenie ważne decyzje i myśli. Dziękuję całemu wspaniałemu personelowi Szpitala św. Zofii, który o nas dbał. Czuliśmy się bardzo bezpiecznie, przemiło i wyjątkowo. Jesteście wspaniali!” – napisał artysta.

Gratulujemy świeżo upieczony rodzicom i cieszymy się ich szczęściem oraz czekamy na kolejne zdjęcia maluszka. 🙂

View this post on Instagram

🖤+ 💓+💌 / 📷 Ania Fijałkowska

A post shared by Igor Herbut (@aigorek) on

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2431 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Małgorzata Kożuchowska pokazała wyjątkowe zdjęcie z synkiem!
Małgorzata Kożuchowska o swojej chorobie: Biorę leki, muszę uważać

Małgorzata Kożuchowska wyznała, że zmaga się z chorobą Hashimoto. Aktorka przyjmuje leki i jej stan...