Brat Joanny Joanna Kulig zdradził płeć i imię dziecka gwiazdy!

Stylista o kreacji Joanny Kulig na Złotych Globach! To był dobry wybór?

O stylizacji Joanny Kulig na wręczeniu Złotych Globów nadal jest głośno! Wiele osób krytykowało aktorkę w zaawansowanej ciąży za wybór kreacji. Czy sukienka rzeczywiście zniekształciła sylwetkę i co o kreacji sądzi stylista Robert Czerwik?  

https://www.instagram.com/p/BsWerDeHTbD/

Stylista o kreacji Joanny Kulig na Złotych Globach! To był dobry wybór?

Joanna Kulig swoją stylizacją zaskoczyła na rozdaniu Złotych Globów. Aktorka wybrała długą, pudrową kreację w pudrowym kolorze ze srebrnymi, świecącymi aplikacjami w kształcie kwiatów. Wielu internautów krytykowało tę kreację, szczególnie za brak dekoltu. Nie obyło się bez niemiłych komentarzy internautów.

Dobro narodowe

A co o stylizacji aktorki myśli stylista Robert Czerwik, który ubierał wiele znanych gwiazd?

„Joanna to nasze dobro narodowe. Wspaniała, skromna i utalentowana, naturalna i pełna charyzmy. W Stanach pracuje z najlepszymi w swoim fachu, za to w naszym kraju spotyka się z falą krytyki. Moim zdaniem długa suknia od Caroliny Herrery była strzałem w dziesiątkę. Piękny kolor, wspaniała faktura tkaniny, idealnie dobrana stylizacja. Głównym zarzutem polskich krytyków był zabudowany biust kreacji. Sugerowano jej, że dekolty są najlepszym rozwiązaniem. Pamiętajmy jednak o komforcie użytkowania każdego stroju. Nie możemy na siłę nikogo zmusić do epatowania biustem. Uwielbiam właśnie tę uśmiechniętą, rozpromienioną i pewną siebie Joannę! Z dekoltem i bez!” – mówił Robert Czerwik w rozmowie z Party.

Robert Czerwik jest absolwentem wydziału grafiki POSSP, stażystą wydziału fotografii francuskiej Akademii Sztuki ESCAT, absolwentem katedry mody ASP w Łodzi oraz laureatem wielu konkursów i nagród m.in. Nagrody Specjalnej Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Dekoral Fashion Awards, Fashion Designer Awards i  Nagrody Specjalnej Magazynu VIVA Moda. Stylista ubierał  m.in. Edytę Górniak, Kasię Stankiewicz, Paulinę Sykut-Jeżynę, Izabellę Miko, Karolinę Malinowską, Ewę Gawryluk, Danutę Stenkę, Dorotę Gardias, Grażynę Wolszczak, Natalię Kukulską, Ramonę Rey, Honoratę Skarbek, Ewę Farnę czy Martę Manowską. 

A co wy sądzicie o kreacji Joanny Kulig? To był dobry wybór, a może inna suknia byłaby lepsza?

https://www.instagram.com/p/BqnnacpnLaF/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ