Brat Joanny Joanna Kulig zdradził płeć i imię dziecka gwiazdy!

Stylista o kreacji Joanny Kulig na Złotych Globach! To był dobry wybór?

O stylizacji Joanny Kulig na wręczeniu Złotych Globów nadal jest głośno! Wiele osób krytykowało aktorkę w zaawansowanej ciąży za wybór kreacji. Czy sukienka rzeczywiście zniekształciła sylwetkę i co o kreacji sądzi stylista Robert Czerwik?  

Stylista o kreacji Joanny Kulig na Złotych Globach! To był dobry wybór?

Joanna Kulig swoją stylizacją zaskoczyła na rozdaniu Złotych Globów. Aktorka wybrała długą, pudrową kreację w pudrowym kolorze ze srebrnymi, świecącymi aplikacjami w kształcie kwiatów. Wielu internautów krytykowało tę kreację, szczególnie za brak dekoltu. Nie obyło się bez niemiłych komentarzy internautów.

Dobro narodowe

A co o stylizacji aktorki myśli stylista Robert Czerwik, który ubierał wiele znanych gwiazd?

“Joanna to nasze dobro narodowe. Wspaniała, skromna i utalentowana, naturalna i pełna charyzmy. W Stanach pracuje z najlepszymi w swoim fachu, za to w naszym kraju spotyka się z falą krytyki. Moim zdaniem długa suknia od Caroliny Herrery była strzałem w dziesiątkę. Piękny kolor, wspaniała faktura tkaniny, idealnie dobrana stylizacja. Głównym zarzutem polskich krytyków był zabudowany biust kreacji. Sugerowano jej, że dekolty są najlepszym rozwiązaniem. Pamiętajmy jednak o komforcie użytkowania każdego stroju. Nie możemy na siłę nikogo zmusić do epatowania biustem. Uwielbiam właśnie tę uśmiechniętą, rozpromienioną i pewną siebie Joannę! Z dekoltem i bez!” – mówił Robert Czerwik w rozmowie z Party.

Robert Czerwik jest absolwentem wydziału grafiki POSSP, stażystą wydziału fotografii francuskiej Akademii Sztuki ESCAT, absolwentem katedry mody ASP w Łodzi oraz laureatem wielu konkursów i nagród m.in. Nagrody Specjalnej Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Dekoral Fashion Awards, Fashion Designer Awards i  Nagrody Specjalnej Magazynu VIVA Moda. Stylista ubierał  m.in. Edytę Górniak, Kasię Stankiewicz, Paulinę Sykut-Jeżynę, Izabellę Miko, Karolinę Malinowską, Ewę Gawryluk, Danutę Stenkę, Dorotę Gardias, Grażynę Wolszczak, Natalię Kukulską, Ramonę Rey, Honoratę Skarbek, Ewę Farnę czy Martę Manowską. 

A co wy sądzicie o kreacji Joanny Kulig? To był dobry wybór, a może inna suknia byłaby lepsza?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2186 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Joanna Koroniewska o wakacjach nad polskim morze: Tutaj prawie czuję się jak celebrytka
Maciej Dowbor zmienił się nie do poznania. Joanna Koroniewska pokazała jego zdjęcie

Joanna Koroniewska pokazała nietypowe zdjęcia ze swoim mężem. Na fotografiach gwiazda jest piękna i młoda,...