Specjalne kostiumy do pływania w trakcie okresu

Każda dziewczyna wie, że czasu na plaży lub basenie podczas okresu jest niekomfortowy i uciążliwy. Głównie dla nastolatek, które od niedawna przeżywają miesiączkę, i nie wiedzą jak się zachować w obliczu takiej sytuacji. 
 

Stąd właśnie kostiumy kąpielowe, nie wymagające używania środków higienicznych. Pozwolą one na korzystanie z wodnych atrakcji do woli.

Bielizna, zastępująca wkładki, tampony czy podpaski powstała jakiś czas temu. Jednak nie zastąpiła ona najpopularniejszych środków higienicznych z tworzyw sztucznych i bawełny. Kostiumy kąpielowe były kolejnym wyzwaniem. Sprostać mu postanowiła marka Mobidobi – od 6 lat zajmująca się projektowaniem bielizny zastępującej produkty, których używamy podczas okresu. Technologia, wykorzystująca specjalne warstwy tworzy majtki, pozwalające czuć się komfortowo, czysto i sucho, w czasie trwania okresu. Mobidobi ma do zaoferowania dół od kostiumu, i górę, która także wykorzystuje technologię nieprzemakania, między innymi dla kobiet, karmiących piesią. Firma oferuje także stroje jednoczęściowe. Produkty firmy adresowane są do wszystkich kobiet – rozmiarówka jest naprawdę szeroka – od 4XS aż do 6XL. Teraz każda z nas, chcąc popływać na plaży lub basenie podczas okresu, znajdzie coś odpowiedniego dla siebie w ofercie, jaką oferuje Mobidobi.

Foto. Instagram @modibodi

https://www.instagram.com/p/B2qLfz4DE8S/

Zobacz także:

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ