SONIA BOHOSIEWICZ POKAZAŁA NAGIE ZDJĘCIE

Sonia Bohosiewicz niedawno opublikowała na Instagramie nagie zdjęcie. Umieściła pod nim zabawny komentarz. Fani aktorki nie kryli zachwytu. „Jesteś gryfna dziołcha” – czytamy w komentarzach.

Sonia Bohosiewicz chętnie komunikuje się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie publikuje zarówno zdjęcia z sesji zdjęciowych, teatralnej garderoby czy programów telewizyjnych. Jej fani dostają od niej regularnie także klasyczne selfie.

Aktorka często w zabawny i nieco ironiczny sposób podpisuje umieszczone przez nią fotografie. W podobnym tonie było zdjęcie z sesji zdjęciowej, które umieściła niedawno na profilu. Widać, że nie opuszcza ją poczucie humoru.

Sonia Bohosiewicz nago na Instagramie

Sonia Bohosiewicz opublikowała na Instagramie zdjęcie zza kulis sesji zdjęciowej, na którym jest (na pierwszy rzut oka) całkowicie naga. Jednak jak wynika z jej podpisu, miała na sobie bieliznę. Z tego ujęcia nie była jednak widoczna dla internautów.

Aktorka umieściła pod zdjęciem zabawny komentarz.

„Tyś tam nago latała? -Munż –Coś Ty! Przecież mam majtki” – napisała.

https://www.instagram.com/p/BvgsPN5hRCc/?utm_source=ig_embed

Rozwijając ten wątek, umieściła pod postem dowcip. Jednocześnie wspomniała o swojej babci ze Śląska.

„Jak to umawiała moja babcia: kiedyś, żeby zobaczyć rzyć, trzeba było odgarnąć majtki. A teraz, żeby zobaczyć majtki, trzeba odgarnąć rzyć. Rzyć – po Śląsku dupa” – napisała.

Fani aktorki podzielają jej poczucie humoru

Babcia mistrzyni, a Pani jest olśniewająca„, „Babcia ma 100 proc. racji”, „A to po babci takie zabawne jesteście i prawdę gadacie„, „Hahaha mój tata też tak mówi”, „Mistrz! Najlepsze zawsze są opisy” – pisali w komentarzach.

Jednocześnie byli zachwyceni odważnym zdjęciem aktorki.

Soniu, niejedna nastolatka zazdrości ci figury, że o podejściu do życia nie wspomnę … Tak trzymaj! Gratuluję ci odwagi do takiej sesji. Jesteś gryfna dziołcha„, „Taka piękna. Najpiękniejsza”, „Odważnie! Podoba mi się ta sesja. Nawet po cichu zazdroszczę” – aktywnie komentowali.

Sonia Bohosiewicz podchodzi do świata z dystansem i humorem. Takiej postawy wiele osób może jej zazdrościć.

źródło: plejada.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ