Rozenek z dziećmi na wakacjach

Rozenek z dziećmi na wakacjach. Fani: Chłopcy powinni być w szkole! Jak zareagowała gwiazda?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zabrali dzieci na odpoczynek do Wisły. Prowadząca „Projekt Lady” wakacyjną fotką pochwaliła się na Instagramie. Fani jednak zastanawiają się, czy chłopcy nie powinni w tym czasie być w szkole! Sprawa się wyjaśniła! Gwiazda odpowiedziała internautom! Jak?

Rozenek z dziećmi na wakacjach

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali się na urlop do Wisły. Razem z nimi pojechały dzieci gwiazdy. Prowadząca „Lekcję stylu” pochwaliła się rodzinnym zdjęciem z hotelu Gołębiowskiego w Wiśle. Na fotce widzimy, że wszyscy odpoczywają w basenie. Jednak internauci zwrócili uwagę na coś innego. Fani zaniepokoili się, że Staś i Tadeusz nie uczą się w tym czasie w szkole tylko są na wakacjach.

Rozenek-Majdan z dziećmi

„@m_rozenek a co ze szkołą? przedłużenie wolnego?”

„Nie lajknę, bo dzieci powinny być w szkole ?choć Gosię baaardzo lubię” – pisały fanki.

Inni stanęli w obronie Małgorzaty Rozenek.  Niektórzy zwracają uwagę, że dzieciństwo to nie tylko chodzenie do szkoły i nic się nie stanie, jeśli chłopcy będą mieli parę dni wolnych więcej.

„Wy tak na serio z ta szkola? Dzieci sie ucza nie tylko w szkole”,

„Dzieciństwo to nie tylko szkoła. W każdej chwili można zrobić się nie wakacje i świat się nie zawali z tego powodu” 

„Ludzie przecież oni chodzą do prywatnej szkoły więc maja inny grafik niż w państwowej” – pisali Instagramowicze.

Odpowiedź Małgorzaty Rozenek

Do dyskusji włączyła się sama prowadząca „Projekt Lady”. Zagadka rozwiązana! Gwiazda wyjaśniła, że jej pociechy mają w szkole wolne aż do 09.01.

„kochane chłopcy po przerwie świątecznej do szkoły wracają 09.01:-) ciagle jeszcze mają wolne:-) pozdrawiamy z pięknej Wisły” – napisała Rozenek.

„w tej sytuacji zwracam honor❣to „zboczenie zawodowe”?u nas (w Bielsku-Białej) ferie już tuż, tuż, więc dzisiaj większość uczniów powinna wrócić do szkół, a frekwencja była straszna, stąd moja „uwaga” (znowu zboczenie?) pozdrawiam zatem i lajkuję całą Waszą Rodzinkę??nauczycielskie buziaki ślę” – odpowiedziała uspokojona już fanka.

Czy też macie tak długą przerwę świąteczną? Jak ją spędzacie?

—————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/m_rozenek

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ