Słuchawki bezprzewodowe WH-1000XM5 Sony – dlaczego warto je mieć?

Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM5 są flagowym produktem Sony w tej kategorii. Urządzenie wyznacza nowe standardy odtwarzania dźwięku. Technologie zastosowane w najnowszym modelu słuchawek bezprzewodowych zapewniają wyjątkową jakość zarówno podczas słuchania muzyki, jak i prowadzenia rozmów. Zastanawiasz się nad zakupem słuchawek? Sprawdź, dlaczego warto postawić na model WH-1000XM5.

 

Słuchawki bezprzewodowe z redukcją hałasu

Nauszne słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM5 mają w każdym nauszniku cztery mikrofony, co stanowi przełom w redukcji hałasu. Urządzenie dokładnie rejestruje dźwięki z otoczenia i dzięki temu skutecznie i radykalnie ogranicza bodźce słuchowe o wysokiej częstotliwości. Tak wysoki poziom redukcji hałasu zapewnia technologia Auto NC Optimizer, która bez przerwy śledzi czynniki środowiskowe i na ich podstawie optymalizuje odgłosy z otoczenia.

Doskonałe brzmienie to także zasługa opracowanego przez Sony zintegrowanego procesora V1 oraz układu HD Noise Cancelling QN1. Na redukcję hałasu wpływa też nowy przetwornik z lekką i sztywną membraną wykonaną z termoplastycznego poliuretanu. Membrana poprawia też brzmienie niskich częstotliwości oraz reprodukcję basów. Dostępność kolorów słuchawek bezprzewodowych Sony sprawdzisz na stronie https://scentre.pl/lista/sony/sluchawki-bezprzewodowe.html?order=_popularity_summary_integer,desc.

Słuchawki bezprzewodowe Sony dostosowują się do Ciebie

Flagowe słuchawki bezprzewodowe Sony nie tylko zapewniają doskonałą jakość dźwięku, ale też uczą się nawyków swojego użytkownika. Inteligentna funkcja Adaptive Sound Control pozwala urządzeniu wykrywać, gdzie znajduje się osoba, która je nosi, a następnie dostosować ustawienia dźwięku do otoczenia.

 

Co więcej, słuchawki z aktywowaną funkcją Adaptive Sound Control uczą się zachowań użytkownika i rozpoznają często odwiedzane miejsca. Kiedy użytkownik wejdzie do pracy, kawiarni czy na siłownię, słuchawki dostosują dźwięk do sytuacji.

 

Ponadto model WH-1000XM5 ma funkcję Speak-to-Chat, która pozwala na prowadzenie rozmów bez użycia rąk. Jest to możliwe dzięki wbudowanym mikrofonom oraz zaawansowanej technologii rozpoznawania głosu i reagowania na niego. Słuchawki automatycznie zatrzymują muzykę, gdy zaczynasz rozmawiać i włączy ją, gdy kończysz konwersację.

 

Dodatkowo słuchawki bezprzewodowe Sony mają czujnik pojemnościowy, który wykrywa, kiedy użytkownik je nosi. Dzięki temu odtwarzanie zatrzymuje się, gdy są zdjęte, a po założeniu na głowę automatycznie się wznawia.

Wysoka jakość rozmów w słuchawkach Sony WH-1000XM5

Wspomniana wcześniej membrana przetwornika, bezołowiowe łącza z domieszką złota oraz rezystor Fine Sound to czynniki, które zapewniają czysty i spójny dźwięk. Słuchawki Sony WH-1000XM5 obsługują dźwięk High-Resolution Audio oraz High-Resolution Audio Wireless. Jest to możliwe dzięki technologii kodowania dźwięku bezprzewodowego LDAC.

 

Co więcej, opisywane słuchawki zapewniają najlepszą jakość rozmów telefonicznych (wg pomiaru ETSI 1 stycznia 2022 r.). Funkcja Precise Voice Pickup precyzyjnie izoluje głos użytkownika dzięki redukcji szumów opartej na AI. Słuchawki bezprzewodowe Sony to gwarancja dobrego słyszenia oraz bycia słyszanym podczas połączeń.

 

Urządzenie ma 30-godzinny czas pracy baterii i funkcję szybkiego ładowania. Słuchawki można przenosić w miękkim etui, które wyróżnia się niewielkimi wymiarami. Dzięki temu słuchawki są łatwe do spakowania i zabierania ze sobą na co dzień oraz w dalsze podróże.

 

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ