Ewa Farna wzięła ślub

Ostre słowa Ewy Farnej na temat jej sylwetki: „Czemu was nie obchodzi, że…”

Ewa Farna jest jedną z najpopularniejszych młodych piosenkarek w Polsce i w Czechach. Artystka ma liczne grono fanów, którzy nie tylko cenią jej muzykę, ale również dystans do siebie. Niektóre osoby uważają, że wokalistka powinna schudnąć. Jak komentuje to artystka?

Ostre słowa Ewy Farnej na temat jej sylwetki: „Czemu was nie obchodzi, że…”

Ewa Farna jest jedną z najbardziej znanych młodych piosenkarek w Polsce, a także poza granicami naszego kraju. Artystka znana jest z poczucia humoru oraz dystansu do siebie. W sieci często pojawiają się nieprzychylne komentarze dotyczące jej wyglądu, a szczególnie zaokrąglonej figury piosenkarki.  Dla Ewy Farnej podejmowanie tego tematu jest wyjątkowo absurdalne. Uważa, że ma normalną sylwetkę, mieści się w zwykłą rozmiarówkę. Wokalistka ćwiczy, zdrowo się odżywia, więc to, że nie wygląda jak Kate Moss nie jest niczym złym. Gwiazda zastanawia się, dlaczego ludzie tak bardzo się interesują jej figurą…  

– Cały ten temat wagi jest dla mnie w ogóle absurdem. Ja nie czuję się otyłą osobą, nie czuję, żebym była anormalna. I jeżeli mnie ktoś tak nazywa, to ja tego nie akceptuję. Bo to, że mam 5 kg, a nawet 10 kg więcej, to nie znaczy, że jestem otyła. Poza tym lubię dobre, jakościowe jedzenie, ćwiczę, nie prowadzę niezdrowego trybu życia. Co jest nie tak, skoro mogę się zmieścić w normalne ciuchy, zwykłą rozmiarówkę? Co to za chora presja? Przypuszczam, że większość dziewczyn wygląda bardziej jak ja niż jak Kate Moss. Czemu was nie obchodzi, że nie chleję, nie biorę narkotyków i nie robię skandali seksualnych?”- pyta się Ewa Farna w rozmowie z „Wysokimi Obcasami”.

Najtrudniejsze wyzwanie

Piosenkarka nie lubi niezdrowego jedzenia, stawia na produkty dobrej jakości. Uważa, że korzystne dla zdrowia jest częste i regularne jedzenie posiłków. Jednak czasami trudno jest jej tym wymaganiom sprostać.

– (…) nie piję coli, nie jem frytek, nie jem hamburgerów, nie smakują mi absolutnie, bo ja lubię jeść dobrze. Na szczęście nie jestem na nic chora, choć mogłoby się okazać, że jakbym była chora, to może by się ci dziennikarze przestali nabijać. I tak uważam, że opcja „jeść częściej, ale regularnie”, o której mówią dietetycy, jest dla mnie świetnym rozwiązaniem, jednak ta regularność to w moim życiu najtrudniejsze wyzwanie- mówi Ewa Farna.

Chce być „wow”

Gwiazda zdradza, że żaden mężczyzna nie powiedział jej czegoś niemiłego na temat jej wyglądu. Jednak wbrew pozorom chce się zmieniać właśnie dla mężczyzny. Dlaczego?

– Żaden facet mi nie powiedział niczego złego o moim wyglądzie. Ale też facet jest dla mnie motywacją do zmiany, bo nie będę ściemniać, że nie chcę dla niego dobrze wyglądać. Ale nie dlatego, że on mnie zmusza, tylko dlatego, że jest wspierający, że ja bym chciała być dla niego taka „wow”- mówi Ewa Farna.

——————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Ewa Farna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...