Robert Lewandowski też ma swoje słabości

Robert Lewandowski ma 10 milionów fanów na Instagramie! Jaką przygotował niespodziankę z tej okazji?

Robert Lewandowski jest najbardziej znanym polskim piłkarzem. Sportowiec ma liczne grono kibiców na całym świecie. Jego konto na Instagramie obserwuje już 10 milionów osób! Z tej okazji sportowiec pokazał fanom wyjątkowy film. To nagranie trzeba zobaczyć!

Robert Lewandowski ma 10 milionów fanów na Instagramie!

Roberta Lewandowskiego zna cały świat! „Lewy” jest najbardziej znanym polskim piłkarzem. Sportowiec nie tylko znakomicie strzela bramki, ale również jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Często znajduje czas dla fanów – nie odmawia autografów i wspólnych zdjęć. Niedawno spotkał się nawet z mieszkańcami wsi na Mazurach, w której ma posiadłość. Nic dziwnego, że fanów zawodnika Bayernu Monachium jest coraz więcej. Piłkarz ma powody do świętowania – jego profil na Instagramie obserwuje już 10 milionów osób!

Wyjątkowe chwile

Z tej okazji zawodnik drużyny Bayern Monachium przygotował niezwykły filmik na Instagramie. Dzięki nagraniu możemy jeszcze raz prześledzić najważniejsze momenty w życiu piłkarza. Oczywiście w video nie zabrakło żony Ani i córeczki Klary. Nie od dziś wiemy, że kapitan polskiej reprezentacji bardzo ceni rodzinę i czas spędzony z najbliższymi. „Lewy” pokazuje również zdjęcia z idolami ze świata sportu oraz przypomina o swoich sukcesach piłkarskich. Pamiętacie, jak strzelił pięć bramek w dziewięć minut? To nie wszystko! Koniecznie obejrzyjcie filmik!

https://www.instagram.com/p/BWmqzaHHgYR/?taken-by=_rl9

„10 milionów. Z tak wieloma ludźmi świętuję moje sukcesy i doświadczam porażek. To wspaniała rzecz, że tutaj jesteście, prawie z każdego miejsca na świecie. Dziękuję”  napisał piłkarz pod nagraniem.

Kapitanowi polskiej reprezentacji życzymy dalszych sukcesów w życiu prywatnym oraz w karierze sportowej!  Jesteśmy przekonani, że kolejny milion fanów na Instagramie to tylko kwestia czasu!  

 

 

———————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/_rl9/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ