Jakie niespodzianki czekają na rodzinę królewską w Belwederze? Dzieci będą zadowolone najbardziej!

Już dzisiaj rozpocznie się wizyta księcia Williama i księżnej Kate w Polsce. Książęcej parze będą towarzyszyły ich dzieci – książę George i księżniczka Charlotte. Rodzina zamieszka w Belwederze. Okazuje się, że przed wizytą gości apartamenty prezydenckie i ogrody przeszły małe zmiany! Zobaczcie!

Jakie niespodzianki czekają na rodzinę królewską w Belwederze? Dzieci będą zadowolone najbardziej!

Już dzisiaj do Polski przylecą książę Williama i księżna Kate. Towarzyszyć będą im ich dzieci – 2-letnia księżniczka Charlotte i 4-letni książę George, które są ulubieńcami mediów. Brytyjska rodzina królewska na czas wizyty zamieszka w Belwederze. Mamy nadzieję, że małżeństwu spodoba się nowe „mieszkanie”, a ich pociechy nie będą się nudzić. Czekają na nich specjalne atrakcje w Belwederze oraz w ogrodach!

Belweder książę George księżniczka Charlotte

 

„Na co dzień w Belwederze nie mieszkają dzieci. Więc nie jest do tego dostosowany. Należało przystosować pomieszczenia i otoczenie Belwederu, aby para książęca mogła się czuć jak u siebie w domu i aby dzieci miło wspominały ten pobyt. Jeśli pogoda będzie sprzyjać dzieci, będą miały możliwość zabawy w ogrodach belwederskich” – mówił Krzysztof Szczerski, szef Kancelarii Prezydenta.

————————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Brytyjska Rodzina Królewska

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ