Ed Sheeran

Sklep Eda Sheerana w Polsce. Tego jeszcze nie było!

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Eda Sheerana! W Warszawie powstanie specjalny sklep, poświęcony nowej płycie piosenkarza. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce. Jesteście ciekawi co znajdzie się w sprzedaży? Otwarcie już na początku marca! 

Divide - Ed Sheeran

Dwa single z nowego albumu Eda Sheerana, podbiły serca słuchaczy już na początku stycznia. Cały album „Divide” będzie można nabyć w dedykowanym sklepie w Warszawie. Otwarcie nastąpi w nocy z 2 na 3 marca. TFH Koncept, który zamieni się w Ed Sheeran Pop Up Store, znajduje się w centrum Warszawy, przy ulicy Szpitalnej 8. 

Krążek „÷ (Divide)” dostępny do nabycia będzie już od północy. Dodatkowo, w dniu premiery, przygotowane zostało mnóstwo niespodzianek. Jedną z nich jest możliwość wygrania dwóch biletów na koncert Eda Sheerana w Londynie. Co więcej, tylko 3 marca,  można będzie tam kupić album w wersji deluxe. W sklepie pojawią się także gadżety promujące płytę, których nie dostaniecie nigdzie indziej. 

Trzecia płyta Eda to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana muzyczna premiera tego roku. My nie możemy się już doczekać! A wy?

Nowa płyta Eda Sheerana

fot. Instagram @teddysphotos

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ