Dominika Ostałowska odejdzie z M jak miłość przez powrót Joanny Sydor

Dominika Ostałowska odejdzie z M jak miłość przez powrót Joanny Sydor? Mamy oświadczenie aktorki!

Dominika Ostałowska chce odejść z „M jak Miłość”, a wszystko przez powrót na plan serialu Joanny Sydor, z którą gwiazda ma rzekomy konflikt? Jak to jest naprawdę? Przeczytajcie oświadczenie gwiazdy!

Dominika Ostałowska odejdzie z M jak miłość przez powrót Joanny Sydor? Mamy oświadczenie aktorki!

W mediach pojawiły się spekulacje, według których Dominika Ostałowska, która od lat wciela się w postać Marty Budzyńskiej, chce odejść z serialu ze względu na powrót Joanny Sydor. Plotkarskie magazyny podaja, że obie panie mają konflikt, a aktorka, która zagra Teresę (dawną ukochaną Pawła Zduńskiego) niepochlebnie wypowiada się o Ostałowskiej oraz ma zbyt duże wymagania wobec produkcji. Okazuje się, że wszystkie te informacje są wyssane z palca! Joanna Sydor wydała oświadczenie w tej sprawie!

„(…) Z ogromną przyjemnością po 10 latach powróciłam na plan serialu „M jak miłość” nie stawiając, opisanych w artykule żadnych szczególnych warunków w zawartej z produkcją umowie.

Nigdy też, ani prywatnie, ani publicznie nie wyśmiewałam i nie wyśmiewam Dominiki Ostałowskiej. Szanuje Dominikę zarówno jako człowieka i jako aktorkę, a zarzucane działania są mi obce – czytamy na fanpage aktorki.

To są plotki

Również produkcja serialu „M jak miłość” wydała oświadczenie w tej sprawie!

Podane […] informacje są nieprawdziwe. Joanna Sydor z radością powróciła po 10 latach na plan „M jak miłość”, a przy podpisywaniu umowy z produkcją nie stawiała żadnych warunków. A w szczególności nie stawiała warunków, że z którymś z aktorów nie wystąpi. Nie żądała osobnego szofera, ani osobnego transportu na plan zdjęciowy. Żaden z reżyserów „M jak miłość”, w tym Mariusz Malec, nie ma też wpływu na obsadę serialu. Obsadą zajmuje się reżyserka castingu, a ostateczne zdanie zawsze należy do producenta. Serdecznie apeluję do Państwa o nie powielanie stworzonych na potrzeby sensacji kłamstw, w szczególności doniesień informatora z planu, który z całą pewnością nie istnieje” – przekonuje produkcja serialu.

Będzie się działo?

Fani Dominiki Ostałowskiej nie muszą martwić się, że gwiazda zniknie z „M jak miłość”. A czy serialowa Teresa znowu namiesza w życiu Pawła Zduńskiego? Tego dowiemy się już wkrótce!

————————————————————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Dominika Ostałowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ