Serial „Daleko od noszy” zmienia nazwę

Serial „Daleko od noszy” zmienia nazwę? Jaki będzie tytuł? Pasuje?

Kontynuacja kultowego serialu „Daleko od noszy” już w marcu na antenie Polsatu! Czy sitcom zmieni nazwę? Wiele na to wskazuje! Jaki będzie teraz jego tytuł? Koniecznie przeczytajcie!

Serial „Daleko od noszy” zmienia nazwę?

O wznowieniu emisji serialu komediowego mówiło się już od czerwca ubiegłego roku. Teraz już jest pewne, że sitcom po sześcioletniej przerwie wraca na antenę Polsatu. Jednak wiele wskazuje, że zmieni nazwę! Główny twórca hitu, Krzysztof Jaroszyński, na swoim fanpage na Facebooku poinformował fanów, że już w marcu tego roku w soboty będziemy oglądać „Nosze-reaktywacja”. Czy mężczyzna użył tylko skrótu myślowego, a może rzeczywiście tytuł serialu został zmieniony? Jak myślicie?

– A więc „Nosze- reaktywacja” na głównym Polsacie. I to nie od jesieni, tylko już od marca. I to w soboty. I to w dobrej porze poobiedniej…no,no… – napisał Krzysztof Jaroszyński.

Co nas czeka w nowej serii?

Niewątpliwie gwiazdą nowych odcinków będzie Doda, która wcieli się w postać energicznej sanitariuszki Anielki.

To jest dziewczyna, która jest niesamowitą, bardzo energiczną osobą. Do tego stopnia, że swoim Mercedesem jeździ 200 km/h przez skrzyżowanie, na czerwonym. Zabrali jej prawo jazdy i jeszcze nałożyli roboty społeczne. Więc ona stwierdziła, że okej. Ale ona chce w takim razie pracować w szpitalu, na sanitarce jeździć. I jeździ w takich obcasach, jest łomot, pisk, krzyk. Ludzie krzyczą, a siostry odwracają się przez okno, mówią: „A, Anielka zaparkowała” – mówiła Doda w rozmowie z Newseria Lifestyle.

Nowa energia

Krzysztof Kowalewski, który znany jest m.in. z roli ordynatora szpitala Zygmunta Łubicza uważa, że piosenkarka wniesie nową energię, która jest całej ekipie bardzo potrzebna. Jeszcze do niedawna wnosiła ją Anna Przybylska.   

„Serial stracił świetną aktorkę, jaką była Ania. To wielka strata i trzeba było jakoś tę pustkę wypełnić nowymi bohaterami  Myślę, że Doda przez jej osobowość wniesie do nas nową energię, która jest nam potrzebna. Taką dobrą energię wnosiła Ania, ale trzeba iść dalej. Cieszę się, że będziemy razem grać” – mówił „Faktowi” Krzysztof Kowalewski.

W nowej serii zagra też aktorka Katarzyna Glinka, która pojawi się w roli pielęgniarki Rity. Oczywiście zobaczymy również m.in. Hannę Śleszyńską jako Genowefę Basen oraz Pawła Wawrzeckiego grającego postać doktora Romana Kidlera.

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Katarzyna Glinka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ