Margaret wystąpi w polskiej Eurowizji z piosenką „Tempo”?

Margaret o występie na szwedzkiej Eurowizji! Dlaczego bierze udział w konkursie?

Margaret poinformowała fanów, że weźmie udział w konkursie Melodiefestivalen, który wyłoni reprezentanta Szwecji na Eurowizję! Dlaczego polska gwiazda weźmie udział w tej rywalizacji?

Margaret o występie na szwedzkiej Eurowizji! Dlaczego bierze udział w konkursie?

Margaret będzie reprezentować Szwecję na Eurowizji w 2018 roku? Być może! Piosenkarka poinformowała fanów, że weźmie udział w Melodiefestivalen. Podczas konkursu zostanie właśnie wyłoniony artysta, który wystąpi w szwedzkich barwach na Eurowizji!

Piosenkarka zgłosiła utwór “In my Cabana”. Utwór artystki został wybrany z ponad trzech tysięcy innych zgłoszeń. Polska artystka będzie musiała pokonać 27 innych występów. Margaret będziemy mogli zobaczyć już 10 lutego 2018 w Göteborgu. Myślcie, że polska gwiazda ma szansę na wygraną?

https://www.facebook.com/MARGARETMUSICONLINE/photos/a.420670421324825.95082.354005611324640/1598583713533484/?type=3&theater

„Moja nowa przygoda zaczyna się właśnie teraz! Wezmę udział w kolejnej edycji najpopularniejszego szwedzkiego programu Melodiefestivalen. Jest to dla mnie ogromne wyzwanie i szansa na zaprezentowanie swojej twórczości nowej publiczności. Będziecie trzymać za mnie kciuki?” – napisała Margaret na swoim fanpage.

Wielu fanów jej gratuluje i cieszy się z sukcesu piosenkarki. Jednak niektórzy twierdzą, że nie powinna brać udziału w szwedzkim konkursie, lecz lepiej byłoby, gdyby wystąpiła w polskich eliminacjach eurowizyjnych. Jak odpowiada Margaret?

„Biorę udział w szwedzkim Melodiefestivalen. To jest festiwal, który ma wyłonić kandydata na Eurowizję, który ma reprezentować w tym wypadku Szwecję. Natomiast zejdźmy wszyscy na ziemię. Szwecja stoi muzyką i ja będę konkurować ze świetnymi szwedzkimi artystami. Nie mam żadnej myśli na temat wygrania tego konkursu, ponieważ uważam, że nie powinnam. Ja tam jestem tak naprawdę po to, żeby się pokazać. Moje dwie piosenki są tam bardzo popularne, ale ciężko było im skojarzyć piosenkę z twarzą, tak to jest” – tłumaczy Margaret w rozmowie z „Party”.

Będziecie trzymać za nią kciuki?

——————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ